Різ Візерспун здивувала Мережу новим фото з донькою

Вечір побачення з донькою

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @reesewitherspoon

ОПУБЛІКОВАНО: 16 січня 2024

Напередодні відбулася чергова яскрава подія з циклу голлівудських червоних хідників — цього разу знаменитості сяяли на церемонії нагородження премією Critics Choice Awards. Серед найяскравіших гостей ми запамʼятали, звісно, Марго Роббі у вишуканій червоній сукні з квітами Lorraine Schwartz, Емілі Блант у сукні на одне плече у головному кольорі сезону від Armani Privé і Різ Візерспун у Celine. Остання, до речі, вразила не лише стильним образом, а й незвичним «плюс один» на церемонії — акторку супроводжувала її донька Ава.

У своєму Instagram Різ Візерспун показала їхні з донькою аутфіти: вибір акторки пав на чорну сукню максі з відкритими плечима і розрізом до стегна від Celine, яку прикрашав масивний бант. Вбрання доповнювали прикраси Bulgari. Поряд з Різ позувала її 24-річна донька Ава. Дівчина була одягнена у чорну сукню міні з відкритими плечима, що була декорована квітами та розшита перлинами. Також на світлині добре видно два татуювання Ави.

Різ Візерспун з донькою Авою

Зазначимо, що на Critics Choice Awards Візерспун номінували як найкращу акторку за роль Бредлі Джексон у серіалі «Ранкове шоу» від Apple TV+.

Нагадаємо, що Різ Візерспун виховує трьох дітей: доньку Аву та сина Дікона від шлюбу з Раяном Філліпом, а також 11-річного сина Теннессі від нинішнього шлюбу з Джимом Тотом. Попри те що акторка рідко показує їхні фото у своїх соціальних мережах, старші діти час від часу підтримують маму на публічних заходах, зокрема на церемонії нагородження премією «Золотий глобус», що відбулася 7 січня у Лос-Анджелесі, Різ позувала на червоному хіднику з 20-річним сином Діконом Філліпом. 

Різ Візерспун з сином Діконом


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ