Раян Гослінг вийшов на червоний хідник у мʼятному костюмі Gucci

Разом із зірковою колегою Емілі Блант

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Getty Images, Instagram: @sagawards

ОПУБЛІКОВАНО: 6 травня 2024

Днями в Лос-Анджелесі, у театрі Долбі відбулася прем’єра нового фільму «Каскадер», що поєднує в собі елементи бойовика й комедії. Головні ролі в кінокартині режисера Девіда Літча виконали зірки Раян Гослінг та Емілі Блант. Разом вони вийшли на червоний хідник заходу й позували перед папараці. 

На прем’єру стрічки Раян Гослінг з’явився в м’ятному костюмі бренду Gucci, який доповнив сорочкою в тон. Аутфіт актора завершувало взуття білого кольору й золотий ланцюжок із підвісом. 

Емілі Блант, відома за ролями у фільмах «Диявол носить Prada», «Оппенгеймер» та багатьма іншими, сяяла на червоній доріжці в оранжевій сукні на одне плече, розшитій лелітками. Цікавим її вбрання також робив розріз з однієї сторони. Сукню виготовив бренд Armani Privé. 

Раян Гослінг у костюмі Gucci та Емілі Блант у сукні Armani Privé вийшли на червоний хідник

Зазначимо, що фільм «Каскадер» знято за мотивами популярного серіалу 1980-х років. Він розповідає про Джоді Морено, яка готує свій режисерський дебют, і Кольта — каскадера, що дублює виконавця головної ролі в її фільмі. Одного дня головний актор безслідно зникає, і Кольт погоджується вирушити на його пошуки. 

Окрім Раяна Гослінга та Емілі Блант, участь у зніманні фільму також взяли Аарон Тейлор-Джонсон, якому пророкують роль нового Агента 007, Тереза Палмер, Вінстон Дюк та інші зіркові актори.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ