Наомі Кемпбелл з’явилася на прем'єрі в Каннах у вінтажній сукні Chanel 1996 року

Супермодель переосмислює модну історію

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 16 травня 2024

Ми продовжуємо слідкувати за головними прем'єрами та найкращими зірковими образами 77-го Каннського кінофестивалю. 15 травня на Лазуровому узбережжі відбувся показ фантастичної стрічки «Фуріоза: Шалений Макс. Сага», що є частиною франшизи фільмів Джорджа Міллера.

Картина розказує про світ майбутнього, в якому люди борються за ресурси. Фуріоза була зовсім юною, коли її викрали з рідного поселення, однак героїня готова на все, щоб вижити та повернутися додому. Поступово вона перетворюється на безстрашну воїтельку... 

Головну роль у стрічці виконала Аня Тейлор-Джой, що з'явилася на червоному хіднику кінофестивалю в романтичній сукні Dior. Підтримати команду фільму також прийшла 53-річна супермодель Наомі Кемпбелл — вона позувала фотографам у чорній сукні Chanel Haute Couture, яку представляла на подіумі 28 років тому.

Наомі Кемпбелл на 77-му Каннському кінофестивалі

Сукня з квадратним вирізом оздоблена перлинами та паєтками, що виблискували від спалахів фотокамер. Доповнили образ напівпрозорі вставки з тюлю, що надають йому додаткової чуттєвості та сміливості.

Сукня була створена Карлом Лагерфельдом для осінньої кутюрної колекції Chanel у 1996 році. Лінійка переосмислювала силуети 1930-х та стала одою Коко Шанель, що обожнювала перли.

Для виходу на набережній Круазет супермодель вирішила відмовитися від чорної спідниці, що прикривала її тіло на модному шоу, а замість класичного пучка зробити об'ємну укладку. За образ Наомі Кемпбелл відповідав відомий стиліст Лоу Роуч, що також працює з Селін Діон і перетворив Зендею на модну ікону сучасності. 

Наомі Кемпбелл на показі Chanel, 1996


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ