Марго Роббі стане продюсеркою фільму за мотивами гри The Sims

Одна з найуспішніших ігор у світі

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @goldenglobes, Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 22 березня 2024

Американська продюсерська компанія LuckyChap Entertainment, заснована Марго Роббі, її чоловіком Томом Акерлі та Джозі Макнамарою у 2014 році, взяла до роботи новий проєкт, що обіцяє підкорити рейтинги, — екранізацію культової компʼютерної гри The Sims від Electronic Arts. До створення фільму приєднаються Рой Лі та Мірі Юн з Vertigo Entertainment. Автори гри, компанія Electronic Arts, також будуть залучені у продюсерській роботі. Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Над екранізацією The Sims працюватимуть Кейт Геррон і Брайоні Редман, які вже були в одній команді 14-го сезону серіалу «Доктор Хто». Кейт Геррон також відома своєю режисерською роботою для проєкту «Локі». Окрім цього, вона планує зняти епізод для другого сезону «Останнього з нас».

Наразі кінострічка перебуває на ранній стадії розробки.

Марго Роббі з чоловіком Томом Акерлі

Зазначимо, що The Sims є однією з найбільш продаваних франшиз відеоігор в історії — у 2008 році вона перетнула позначку у 100 мільйонів екземплярів, а нині налічує понад 200 мільйонів.

The Sims є симулятором реального життя, у якому гравці створюють власного персонажа, будують карʼєру, створюють сімʼю і просто виконують різні буденні справи, зокрема готують їжу.

Нагадаємо, що раніше продюсерська компанія LuckyChap Entertainment випустила такі кінокартини, як «Барбі», «Солтберн» та «Я, Тоня».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ