Камерон Діаз удруге стала мамою

Акторка розкрила імʼя малюка

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @camerondiaz

ОПУБЛІКОВАНО: 25 березня 2024

Зірка фільмів «Маска», «Янголи Чарлі» та «Відпочинок за обміном» — 51-річна акторка Камерон Діаз днями повідомила, що вдруге стала мамою. У неї та її чоловіка музиканта Бенджі Меддена народився син. Про це Камерон розповіла у своєму Instagram.

Окрім цього, акторка також розкрила імʼя сина: хлопчика назвали Кардиналом. Водночас усі інші деталі вона вирішила залишити у таємниці. Фото малюка Діаз також прихильникам не показала.

«Ми раді повідомити про народження нашого сина, Кардинала Меддена. Він чудовий, і ми всі дуже раді, що він тут! Заради безпеки та конфіденційності дітей ми не будемо публікувати жодних фотографій, але він справді милий. Ми почуваємося такими благословенними та вдячними. Посилаємо велику любов від нашої родини до вашої. З найкращими побажаннями та доброго дня!»

— підписала Камерон Діаз фото малюнку, на якому зображені хлопчик і троянда.

Камерон Діаз вдруге стала мамою

«Маленька пташка прошепотіла мені»

Зазначимо, що у 2015 році зірка вийшла заміж за музиканта, фронтмена гурту Good Charlotte Бенджі Меддена. Згодом Камерон оголосила, що хоче присвятити себе сімʼї, тож бере паузу в акторській карʼєрі. У 2020 році у Діаз і Меддена народилася донька Реддікс Хлоя Вайлдфлауер.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ