Голлівудська зірка Іванна Сахно зізналася, чи хотіла б жити в Україні

Акторка активно підтримує Батьківщину

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @ivannasakhno

ОПУБЛІКОВАНО: 10 квітня 2024

Відома на весь світ завдяки ролі у мінісеріалі «Зоряні війни: Асока» українська акторка Іванна Сахно дала інтерв’ю виданню «Українська правда», у якому розповіла про початок власної кар’єри, на що часом доводиться йти заради ролі, а також про сприйняття війни в Голлівуді. Окрім цього, Іванна зізналася, чи планує повернутися в Україну. 

За словами акторки, у свій вільний час вона 100% хотіла б бути в Україні та мати тут свій дім. 

«Я вже понад 13 років перебуваю в Америці, і моя робота переважно там. Але я б дуже хотіла мати свій дім в Україні. Досі є дім мого дитинства, квартира, де я виросла, на «Мінській». Наша сім’я там живе, і це мій дім, куди я приїжджаю. Там все ще є моя дитяча кімната. Але також, вже як доросла Іванка, я би хотіла мати свою квартиру в Києві»,

— розповіла Іванна Сахно. 

Голлівудська зірка Іванна Сахно

Зазначимо, що Іванна народилася у Києві й переїхала до Ванкувера на навчання у віці 13 років. 

Свою Батьківщину акторка відстоює ще з 2014 року. Зокрема, разом з українською діаспорою Лос-Анджелеса вона підтримала Революцію Гідності, а на червоному хіднику Каннського кінофестивалю 2015 року з’явилася з табличками на підтримку українських політв’язнів. 

Від початку повномасштабного вторгнення Іванна Сахно активно допомагає Україні, беручи участь у мітингах, а також співпрацюючи з благодійними організаціями, зокрема з UNITED24. 

Нагадаємо, що у творчому доробку Іванни такі фільми, як «Шпигун, який мене кинув», «Тихоокеанський рубіж: Повстання» і «Пік страху».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ