Ель Феннінг представила нову трендову зачіску

Акторка змінила імідж, зробивши довгий боб

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Getty Images, Instagram

ОПУБЛІКОВАНО: 28 березня 2024

Американська акторка Ель Феннінг, найбільш відома за фільмами «Чаклунка», «Вавилон», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона» та «Неоновий демон», представила новий образ. 25-річна зірка тривалий час носила довге волосся, однак вирішила змінити стиль і спробувати стрижку довгий боб.

Експериментувати з короткими, як у Коко Шанель, та подовженими варіаціями боба на Заході почали в перше десятиліття XX століття. Рішучість вкоротити волосся тоді сприймалася як символ жіночої незалежності, самостійності та прогресивності.

Сьогодні ми можемо дозволити собі будь-який імідж, не зважаючи на стереотипи, але досі асоціюємо боб з оновленням та легкістю, яких так хочеться з приходом весни. 

Ель Феннінг і Дакота Феннінг на прем'єрі серіалу «Ріплі» в Нью-Йорку

Нову зачіску акторка продемонструвала у себе в Instagram, а також на прем'єрі серіалу Netflix «Ріплі» у Нью-Йорку — одну з головних ролей в шоу зіграла її старша сестра Дакота Феннінг. 

Для важливого вечора обидві зірки обрали образи бренду The Row, який також створили дві сестри-акторки — Мері-Кейт та Ешлі Олсен. Дакота зробила ставку на стриману чорну сукню, доповнивши її прикрасами Cartier, а Ель — на рубіново-червону сукню-тренч у парі з асиметричною сумкою The Row. 

Нагадуємо, що серіал «Ріплі» розказує про загадкового чоловіка, який мріє стати частиною вищого світу і готовий заради цього на страшні злочини. Чорно-біле шоу Netflix засноване на популярній книзі американської письменниці Патриції Гайсміт. Головні ролі в драмі виконали Ендрю Скотт, Дакота Феннінг, Джонні Флінн та Джон Малкович. Серіал буде доступним до перегляду з 4 квітня.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ