Дочка Кетрін Зети-Джонс повторила відомий образ матері

Вишукана вінтажна сукня

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @carys.douglas

ОПУБЛІКОВАНО: 25 квітня 2024

Керіс Дуглас, донька відомих на весь світ акторів Кетрін Зети-Джонс і Майкла Дугласа, днями відзначила своє 21-річчя. Для святкування дівчина обрала ніжно-рожеву атласну сукню авторства Еммануеля Унгаро. Виріб, що увійшов до осінньо-зимової колекції бренду Ungaro 1999 року, вирізнявся напівпрозорими ліфом і подолом. Елементи були декоровані квітковими візерунками, виконаними з мережива та розшитими бісером. Останній також прикрашав тонкі бретелі сукні.

Уперше це вбрання продемонструвала на публіці матір Керіс — Кетрін Зета-Джонс. У 1999 році акторка зʼявилася в ньому на червоному хіднику церемонії MTV Movie Awards. Тоді ніжну сукню в білизняному стилі вона доповнила декорованою стразами сумкою та босоніжками на підборах з ефектом металік, а також блискучими прикрасами, зокрема браслетом і сережками.

Дочка Кетрін Зети-Джонс і Майкла Дугласа повторила відомий образ матері

Дочка Кетрін Зети-Джонс і Майкла Дугласа повторила відомий образ матері

Зазначимо, що тренди цього весняно-літнього сезону знаменували повернення епохи 1990-х років та набуття нею нової хвилі популярності. Так, нині актуальні білизняний стиль, зокрема сукні-сліпи, прямі джинси та загальна естетика мінімалізму того часу.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ