Будинок співачки Бейонсе, який вона продала, згорів на Різдво

В цьому помешканні минуло її дитинство

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Getty

ОПУБЛІКОВАНО: 27 грудня 2023

Вночі 25 грудня в місті Хʼюстон штату Техас, США, спалахнула пожежа в одному з будинків. Як зʼясувалося згодом, вогонь охопив дім, у якому виросла всесвітньо відома американська співачка Бейонсе. Саме у цьому помешканні зірка жила від народження і до п’яти років.

Родина співачки переїхала кілька десятиліть тому, і з того часу в будівлі помінялося чимало власників. У момент займання всередині перебували нові мешканці зіркового будинку: пара з двома маленькими дітьми. На щастя, їм усім вдалося врятуватися. Сім'я вибігла на вулицю в одних піжамах. Про пожежу розповіло видання Daily Mail. 

«Тут все почалося. Вона жила там до 1986 року — перші п'ять років свого життя»,

— повідомила журналістам Кіт Розен, керівниця Х'юстонських історичних турів. Зокрема, як запевнила сама Кіт, екскурсії до будинку Бейонсе мають неабияку популярність у місті. 

«Люди, які їздять у ці тури, — шанувальники Бейонсе. Відвідати той дім, де вона народилася, — це все одно що поїхати до Вифлеєму — місця народження їхнього лідера. Майже 100% людей виходять, щоб сфотографуватися і зробити тут селфі»,

— зазначила вона.

Причина пожежі наразі з'ясовується, заявили представники пожежної служби. Найбільше постраждало майно на другому поверсі, який був охоплений вогнем на момент прибуття пожежників. 

«Вони чудово попрацювали. Я скажу, що менш ніж за 10 хвилин ми впоралися з цією пожежею»,

— прокоментував начальник пожежної служби Х'юстона Джастін Барнс.

Нагадаємо, що Бейонсе з чоловіком-репером Jay-Z та трьома їхніми дітьми проживає в Каліфорнії у розкішному маєтку за 200 млн доларів із видом на океан. 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ