Аню Тейлор-Джой помітили на вулицях Нью-Йорка у шкіряній мінісукні Mugler

Зірка продовжує нагадувати про свою роль у фільмі «Фуріоза»

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 23 травня 2024

Володарка «Золотого глобуса» Аня Тейлор-Джой продовжує престур фантастичного фільму «Фуріоза: Шалений Макс. Сага». Після прем'єри стрічки у Каннах зірка повернулася до Нью-Йорка, де її помітили в червоній шкіряній мінісукні Mugler з колекції осінь-зима — 2024. 

Акторка не вперше обирає фактурний power-образ, щоб підкреслити силу та впевненість своєї героїні — за сюжетом картини Фуріоза поступово перетворюється із беззахисної дівчинки на воїтельку.

Події антиутопії Джорджа Міллера розгортаються у світі майбутнього, де люди відчайдушно борються за ресурси. Фуріозу викрала з рідного поселення орда байкерів, однак вона готова на все, щоб вижити та повернутися додому.

Щоб підкреслити свій зв'язок із сміливою та владною Фуріозою, акторка обирає відповідні образи, зокрема вона вже з'являлася на публіці у чорній шкіряній сукні Acne Studios та металевій кастомній сукні Balmain, оздобленій трояндами.

Червона сукня Mugler з акцентом на талії цілком відповідає настрою фільму. Вона привертає увагу не лише через комбінацію яскравого кольору та скульптурного матеріалу, а й завдяки відвертій деталі — тонким ремінцям, що обрамляють спину власниці.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ