Які акценти із зіркових макіяжів будуть найактуальнішими цього літа

Про образи для червоних хідників і тренди краси розповідає топстиліст селебріті

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Instagram: @alex_rutkovskiy, cайти брендів, Spotlight

ОПУБЛІКОВАНО: 28 травня 2024

Зірковим стилістам доводиться докладати чимало зусиль, щоб створити елегантний образ на запит медійних персон, особливо коли йдеться про появу на червоному хіднику. Зірковий візажист косметичного бренду Charlotte TilburyАлекс Рутковський ділиться секретами макіяжів, які він створює для селебріті, а також розповідає про тренди краси, які будуть цього літа дуже популярними. 

 

«Прохання від зірок щодо створення макіяжу доволі різноманітні. Але якщо йдеться про червоний хідник, то є у цій історії кілька незмінних та завжди актуальних акцентів»,

— розповідає Алекс. 

Алекс Рутковський

Виразний погляд

Найпоширеніший запит серед зірок — увиразнити погляд. Очі повинні вабити камери. Алекс використовує для відтворення цього важливого у макіяжі акценту спеціальні техніки контурингу для досягнення драматичного ефекту, додаючи накладні вії (зірки їх полюбляють). Техніки макіяжу очей smoky eyes та cat eyes теж не втрачають своєї актуальності. 

Ріта Орра

Ріта Ора

givenchy

Givenchy, LE 9 DE GIVENCHY N°12 TULLE OPALESCENT

Ідеальна шкіра

Надзвичайно важливий нюанс у макіяжі. Зірки, як і візажисти, чудово розуміють, що будь-який макіяж виграшно виглядає на здоровій та доглянутій шкірі. Тож перш ніж нанести засоби декоративної косметики, Алекс неодмінно проводить багатоетапну підготовку шкіри з масажем обличчя та масками. Завдяки правильному догляду можна не використовувати велику кількість декоративної косметики, адже чисельні шари тональної основи не додають привабливості образу. А ще зірковий візажист рекомендує вибирати засоби з легкими текстурами та якісними складниками, міксувати елементи декоративної косметики з доглядовою. Фільтри-праймери допомагають створити бездоганний образ, проте їх варто наносити у невеликій кількості та тонким шаром.   

Оскар

oscar de la renta

Джорджина Чапман

Джорджина Чапман

Charlotte

Charlotte Tilbury, CHARLOTTE'S MAGIC SERUM CRYSTAL ELIXIR

cosmetics 27cosmetics 27, Gua sha

Креативні акценти

Креативні акценти у макіяжах селебріті виграшно доповнюють образ і привертають увагу камер на червоному хіднику. Тож недивно, що чимало зірок полюбляють експериментувати з макіяжем. Топстиліст розповідає, що нерідко він створює креативні акценти у зіркові макіяжі за допомогою кольорових лайнерів, стразів або яскравих кольорів на очах та губах. Такі образи добре запам’ятовуються. Проте у повсякденному макіяжі Алекс радить з такими акцентами бути дуже обережними, адже межа між креативом та епатажем доволі тонка. 

mrs.Keepa

MRS.KEEPA

Mugler

mugler

Стійкий макіяж

Макіяж, який створюється для важливої події, повинен бути стійким і триматися протягом усього дня (або вечора й ночі).  Алекс розповідає, що нерідко на одному й тому самому заході зірки змінюють декілька образів. Тож використання спреїв для фіксації макіяжу, зволожувальних серпанків (особливо перед нанесенням тональних засобів та після використання пудри) надважливо у відтворені ефектного макіяжу. Такі косметичні засоби стануть у пригоді не лише селебріті, а й мешканкам мегаполіса у спекотну пору. 

charlotte

Charlotte tilbury, AIRBRUSH FLAWLESS SETTING SPRAY

Голлівудські вуста

Акцент на губи у червоних відтінках — класика для червоного хідника, проте останніми роками зірки все частіше використовують спокійні відтінки помад із контрастним контуром губ. Виглядає елегантно та привабливо. Алекс рекомендує звернути увагу на матові відтінки помад, адже вони мають хорошу стійкість і їх не потрібно часто оновлювати. Поєднуйте такі помади з блиском, наносячи його лише у центральній частині губ. 

eiza gonzalez

 Ейса Ґонсалес

annasophia robb

Анна-Софія Робб 

tom ford

tom ford, LIP COLOR MATTE № 510 fascinator


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ