З часів пандемії, а після неї й повномасштабного вторгнення в Україну, коли у нас різко зникла можливість регулярно відвідувати салони краси за своїми потребами, тренд на природність став ще актуальнішим. Так, багато дівчат перестали покривати нігті гель-лаком, роблячи ставку на природну красу, і це пішло нігтям лише на користь. Адже через обрізний манікюр, постійне оброблення рук агресивними рідинами нігті часто ламалися і шарувалися. Японці вирішили підтримати тренд і придумали, як забезпечити рукам здоровий і доглянутий вигляд без застосування лаків для нігтів.
Що таке японський манікюр?
Це оздоровча процедура для догляду за нігтями, яка підходить всім, допомагає доглядати за тонкими ламкими, схильними до розшарування нігтями, зберігає природний блиск нігтьових пластин, їх здоров'я і привабливість. Більш того, процедура допомагає запобігати пошкодженню і порушенню структури нігтів.
Японський манікюр передбачає цілу систему догляду за руками: за кутикулою, шкірою рук, кистями. Майстри використовують лише натуральну косметику з маслами, мінералами та вітамінами. Інструменти також виготовлені з натуральних матеріалів: апельсинового дерева, замші, кераміки.
Техніка японського манікюру — необрізна. Тобто для обробки кутикули не використовуються металеві інструменти, які можуть пошкодити нігтьову пластинку. Догляд за нігтями відбувається за допомогою пілінгів, скрайбування, ванночок, що відлущують, і максимум — ніжного полірування та шліфування нігтів дбайливими пилочками.
Вже після першої процедури ваші нігті стануть більш блискучими та здоровими на вигляд. Японський манікюр рекомендується робити 1-2 рази на місяць.
Які є види японського манікюру?
Masura — комплексна SPA-процедура, яка включає кілька етапів:
- пом'якшувальна ванна з камінцями;
- пілінг натуральним скрабом, знежирення, нанесення сироваток, що містять натуральні компоненти, зволоження рослинними екстрактами;
- втирання в нігтьову пластину мінеральних паст, що зміцнюють, шліфування з полірувальною пудрою для надання блиску;
- масаж рук ароматичними трав'яними тканинними мішечками.
Shine — покрокова технологія оброблення нігтьової пластини до створення дзеркального блиску:
- процедура перманентного глянсування нігтів;
- нанесення скрабу;
- нанесення скваланової олії.