Тренд на натуральність: як позбавитись від філерів у губах

Поради експерта, які можуть стати вам у пригоді

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Instagram: @cindycrawford, cайти брендів

ОПУБЛІКОВАНО: 21 травня 2024

Ін’єкційне введення філерів у губи набуло неабиякої популярності на початку нульових. Сьогодні ж попит на таку процедуру значно зменшується, що вкотре доводить: тренд на природну красу завжди буде актуальним (чому ми, звісно, раді), адже ніщо не викликає більшого захоплення, ніж природна врода жінки. 

Але перш, ніж вдаватися до радикальних змін у власній зовнішності, варто добре поміркувати та детально вивчити питання щодо ризиків і можливих ускладнень.

Пластичний хірург, заслужений лікар України Дмитро Слоссер розповідає, що існує декілька методик, за допомогою яких можна швидко повернути природну красу вуст.

Визначення методу видалення філерів залежить від їх типу та способу введення в губи. Дмитро Слоссер розповідає, що у часи, коли процедура корекції зовнішності за допомогою філерів набувала своєї популярності, чимало жінок скористались препаратом на основі поліакріламідного гелю. Цей філер вводили не лише в губи — сумнівний препарат також використовували для корекції об’ємів сідниць, вилиць і навіть грудей. Спочатку філери не створювали дискомфорту, проте вже за 8-10 років розпочиналась невідома реакція організму у вигляді запалення на ділянках тіла, в які було введено цей гель. 

Майже всі пацієнтки, яким вводили поліакріламідний гель, були змушені провести хірургічні процедури з видалення препарату. Проблема поліакриламідного гелю полягає в тому, що він інтегрується в тканини та клітини. Щоб повністю позбутись неякісного філера, потрібно видаляти здорові тканини. Ба більше, такі філери провокують появу інфекцій, які призводять до надзвичайно неприємних наслідків. Дмитро Слоссер зазначив, що такі прикрі випадки у його лікарській практиці зустрічаються й сьогодні.  

Якщо використовувались філери на основі гіалуронової кислоти, їх можна прибрати за допомогою ферменту гіалоронідази. Препарат вводиться ін'єкційно і розчиняє сліди гіалуронової кислоти. Пластичний хірург зазначає, що цей метод не потребує багато часу, а поступове зменшення об'ємів губ відбувається протягом декількох тижнів після проведення процедури. Не в усіх ситуаціях достатньо лише одного візиту до спеціаліста, подекуди для розчинення філерів доводиться робити кілька ін’єкцій. У місцях, в які було введено гіалоронідазу, можлива поява неприємних болісних відчуттів, а також набряку, що є нормальною реакцією організму на процедуру. Такі відчуття тривають зазвичай недовго. 

Серед сучасних видів філерів нерідко зустрічаються й ті, у формулах яких можна знайти не лише гіалуронову кислоту, а й синтетичні складники. Такого типу філери теж неможливо усунути лише за допомогою ін’єкції гіалоронідази. За словами Дмитра, видалити їх можна лише хірургічним методом: витиснути, вирізати тощо.

Не варто довіряти своє здоров’я та вроду неперевіреним та некомпетентним спеціалістам. Видалення філерів із губ настільки ж серйозна та відповідальна процедура, як і їх введення. Робити це можуть лише лікарі, адже неможливо повністю передбачити, якою буде реакція організму на препарат для розчинення філеру.    

Регулярне використання косметичних доглядових засобів збереже молодість та природну красу ваших вуст.

Youth

Youth, Eye & lip contour

Hydropeptide

hydropeptide, LipLock Hydrator

Обираючи декоративну косметику для губ, зверніть увагу на засоби, формули яких містять доглядові компоненти. Рослинні олії чудово живлять та посилюють захист від негативної дії ультрафіолету. Гіалуронова кислота, що входить до складу блисків і бальзамів, ефективно зволожує та розгладжує зморшки по контурах губ і допомагає якнайдовше зберегти природну привабливість. 

lip gloss

instytutum, fancy match lip gloss  

lipss

lipss, ceramides & peptides lipper

novexpert

novexpert, Lip'Up

Якщо ви плануєте тривалу прогулянку під палючим сонцем, використовуйте засоби для губ із вмістом сонцезахисних фільтрів. 

kiels

kiehl`s, butterstick lip treatment sunscreen spf 30


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ