Новий beauty-тренд весни-2024: макіяж за допомогою лише помади

Як повторити актуальний look

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @haileybieber

ОПУБЛІКОВАНО: 19 квітня 2024

Соціальні мережі — джерело безцінних makeup-лайфхаків, що допомагають створити вишуканий образ за допомогою простих технік, які здатна повторити кожна. І цієї весни на просторах TikTok та Instagram зародився новий тренд — макіяж з використанням однієї лиш помади. Вже протягом декількох місяців beauty-інфлюенсерки та професійні візажистки публікують відео під гаслом A lipstick is all you need («Помада — це все, що вам потрібно»), на яких наносять помаду не лише на губи, а й на щоки, лоб, підборіддя й навіть повіки. Трохи магії розтушування — і ніжний look на щодень готовий.

То як же втілити макіяж з однією помадою? Як показують фешіоніста, потрібно нанести засіб як контуринг, румʼяна, тіні та власне помаду, а потім розтушувати все за допомогою пухнастого пензлика. Звучить не так складно, проте особливу увагу варто приділити вибору самої помади — і не лише її кольору, а й текстури та властивостей. Тож варто відмовитися від засобів з ефектом збільшення губ, а також щільних матових продуктів. Хорошими прикладами, які у своїх відео використали інфлюенсерки, є First kiss від Lancôme, Macximal matte lipstick від M•A•C Cosmetics та інші.

Звісно, фешіоніста насправді використовують не одну лиш помаду. Вони зволожують шкіру та наносять основу, додають консилер, вкладають брови та завершують образ додаванням туші на вії.

 

 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ