Добірка ароматичних засобів, які допоможуть зняти нервову напругу

Час для себе

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Instagram: @vittoria, @jisele, @alexinagraham, сайти брендів

ОПУБЛІКОВАНО: 13 березня 2024

Бажання побути на самоті та нічого не робити цілком природне, але в умовах сучасного ритму життя його навряд чи вдасться здійснити. Прекрасно, якщо ми встигаємо виконати всі пункти нашого переліку завдань. У такому разі ми відчуваємо приплив радості та задоволення, але це почуття буває короткочасним, тому що марафон важливих справ продовжується. В результаті нервова напруга стає звичайним явищем.

Пригадую кадри зі стрічки «Я не знаю, як вона робить це», в яких головна героїня (її зіграла Сара Джессіка Паркер) після насиченого робочого дня мучиться у спробах заснути, вимальовуючи в уяві цифри, проставляючи галочки навпроти виконаних справ, подумки завершує звітність та одночасно складає список справ на наступний день. Думаю, що в такому випадку можна й не звертатись до фахівця, щоб той засвідчив нервову напругу.

Всі ми знаємо, що найкращий помічник у боротьбі з нервовим виснаженням — це відпочинок, хоча є чимало й інших методів розслаблення. Є речі, які взагалі не вимагають нашого дорогоцінного часу. Наприклад, ароматерапія. Відомий факт: аромати здатні впливати на наш емоційний стан, допомагають зменшити стрес і віднайти баланс між рутинними справами та відпочинком. Пропонуємо вашій увазі добірку засобів, які створюють приємну атмосферу у домі або доповнюють вечірній ритуал у догляді за шкірою, а ще допомагають розслабитись.  

La Sultane De Saba, Moisturizing Body Mist

Парфумований серпанок для тіла та волосся з ніжним ароматом алое та квітів тіаре. Засіб збагачений рослинними оліями, зволожує шкіру та волосся й дарує відчуття гармонії та спокою. Серпанок також можна використовувати для ароматизації подушок, щоб покращити сон та самопочуття. 

Body mist

Wellmark, Just Relax 

Найкращий спосіб релаксації — ароматна ванна. Морська сіль посилить релаксацію та допоможе зняти нервову напругу, особливо приємні відчуття дарує такий засіб у поєднанні з ароматерапією, яка, без сумніву, ефективно покращує емоційний стан. Набір Just Relax складається з трьох опаковань з ароматичними солями: лаванда, троянда та екстракт ромашки. За допомогою такого сету можна урізноманітнити відпочинковий ритуал, а ще можна поєднати три види солі — не менш вдала ароматична композиція з розслаблювальним ефектом.

Sea salt

The Ritual Of Jing, Sleep Aroma Diffuser

Інноваційний дифузор для сну створює релакс-атмосферу в приміщенні. Всього за 10 хвилин кімната наповнюється легким туманом з ароматної лаванди та дорогоцінного сандалу, які допомагають заспокоїти розум та покращити сон. 

 relax

Susanne Kaufmann, Mountain Pine Bath

Розслаблювальна, ароматична піна для ванни, розроблена для заспокоєння і зняття напруги в тілі. Натхнена альпійським регіоном Австрії, з додаванням аромату свіжої соснової гілочки з лісу Брегенцервальд. Засіб із міксу ефірних олій, отриманих з гірської сосни та ялинової хвої, допомагає зменшити нервову напругу, залишаючи розум і тіло розслабленими. Ванна допомагає зняти м'язову напругу, тож засіб стане у пригоді після активних фізичних навантажень. Завдяки імуностимулювальному ефекту олії хвої та ялини ванна також покращує імунітет.

bath

Gunia, Соєва Свічка «Тиша»

Красиве та ароматне доповнення для приймання ванни або ж просто для перечитування книги. Всупереч назві свічки — «Тиша» ви також можете прослуховувати улюблені платівки, які допомагають вам відновити дзен і водночас споглядати мерехтіння вогника, неодмінно думаючи про щось приємне, доки кімната наповнюється затишком та ароматом бергамоту, конопель та ветиверу. Завдяки натуральним складникам свічу можна використовувати для SPA-ритуалів: під час горіння свічка перетворюється на олію, яку використовують для розслаблювального масажу.

Gunia


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ