5 мініпалеток тіней, які зручно взяти з собою

Універсальні палітри в зручному форматі

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Сайти брендів, Instagram: @chanel.beauty

ОПУБЛІКОВАНО: 22 січня 2024

Великі палетки, баночки з кремовими засобами, одинарні тіні — приємні та важливі складові колекцій усіх, хто любить косметику, але саме мініпалетки є незамінними у подорожах або під час прогулянок містом. Beauty-оглядачка Анастасія Леонова сформувала добірку з 5 палеток для очей від люксових брендів: всі вони є самодостатніми для створення і денного, і вечірнього макіяжу та відрізняються компактними футлярами з розкішним дизайном. 

Кожна з наведених палеток входить до ширших колекцій своїх брендів. Ми пропонуємо звернути увагу на палітри відтінків, описані в матеріалі, але за бажання також ознайомитися з іншими варіантами цих палеток. Вони представлені в різноманітних color schemes — від нюдових до яскравих, і серед них можна знайти ті, які щонайкраще пасуватимуть саме вам. 

Charlotte Tilbury, Luxury Palette

Палітра від одного з найпопулярніших нині брендів, заснованого зірковою візажисткою Шарлоттою Тілбері, містить нейтральні матові відтінки в діапазоні від світло-кремового до шоколадного, завдяки чому вона ідеально підходить на роль базової. Тіні мають тонкий помел і розтушовуються без зайвих зусиль, допомагаючи досягнути натурального димчастого ефекту. 

Charlotte Tilbury, Luxury Palette

Відтінок The Sophisticate 

 

Dior, Diorshow 5 Couleurs 

Палетки Dior стали сучасною класикою завдяки чудовій якості тіней, їхній шовковистій текстурі та варіативності колірних схем. Сьогодні вони представлені у вдосконаленій формулі з новим дизайном елегантного лакованого футляра. Палітра — 669 Soft Cashmere у таупово-сріблястій гамі містить відтінки, що мають однаково стильний вигляд і при сольному нанесенні на рухомі повіки, і в різноманітних поєднаннях. Тонкий помел тіней забезпечує простоту в розтушовуванні, а перлинне сатинове сяйво (матовий відтінок у палітрі — найтемніший, коричневий) підкреслює природну красу очей і виразність погляду.

Dior, Diorshow 5 Couleurs 

Відтінок 669 — Soft Cashmere

Victoria Beckham Beauty, Smoky Eye Brick

Палітра матових відтінків у холодній сірій гамі, за допомогою якої можна створити як повсякденний нейтральний мейкап, так і ефектні smoky eyes у стилі самої Вікторії. Тіні легко наносяться і розтушовуються, утворюючи плавні переходи кольору. Палетка має розкішний металевий футляр, подібний до вінтажного витвору мистецтва завдяки впізнаваному черепаховому принту із золотистими деталями. 

Victoria Beckham Beauty, Smoky Eye Brick

Відтінок Tuxedo

Hermès, Ombres dʼHermès

Колекція палеток Hèrmes присвячена природі, і палітра 01 Ombres Pétales — це оспівування ніжної краси квітів. Вона містить витончені відтінки в рожево-сливовій гамі з яскравим колірним акцентом, що одразу привертає увагу. Кожний із фінішів тіней був натхнений різноманітними текстурами шовкової тканини: матові відтінки наслідують шифон, сатинові — шовкову саржу, а шимери — парчу. Оригінальне розташування рефілів у футлярі, дизайн якого розробив Пʼєр Гарді, — омаж архітектурному й мистецькому напряму баугауз.

Hermès, Ombres dʼHermès

Відтінок 01 — Ombres Pétales 

Tom Ford, Eye Color Quad

Знамениті «четвірки» від Tom Ford відомі бездоганною якістю тіней, а також вишуканим і різноманітним поєднанням відтінків та текстур у кожній палетці. Палітра De La Créme — це два матові та два сатинові відтінки з теплим підтоном у золотисто-коричневій колірній гамі. Вони рівномірно наносяться й легко розтушовуються, не залишаючи чітких меж кольору. Палетка має все необхідне для створення і денного, і вечірнього макіяжу, а елегантний футляр із великим дзеркальцем робить її максимально зручною для використання як удома, так і в місті або під час поїздок.

Tom Ford, Eye Color Quad

Відтінок De La Créme 

Автор тексту: Анастасія Леонова 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ