Ольга Харлан стала найтитулованішою спортсменкою України за кількістю олімпійських нагород

Після завоювання командної золотої медалі

АВТОР:

ОПУБЛІКОВАНО: 4 серпня 2024

Фехтувальниця Ольга Харлан перевершила результат плавчині Яни Клочкової й стала новою рекордсменкою України за кількістю олімпійських нагород. Нині на рахунку спортсменки шість медалей: дві золотих, одна срібна та три бронзові.

Шостою нагородою Ольги Харлан стало командне золото Олімпійських ігор у Парижі, здобуте разом з Аліною Комащук, Оленою Кравацькою та Юлією Бакастовою. Як повідомляє «Суспільне», саме Ольга відіграла вирішальну роль у перемозі українок, вигравши фінальну сутичку з противницею з Південної Кореї з рахунком 8:2.

Українські фехтувальниці здобули золото на Олімпіаді-2024

Зазначимо, що на Олімпіаді-2024 Ольга Харлан посіла призове місце і в особистому турнірі з фехтування. Шаблістка здолала кореянку Чой Су Йон й отримала бронзову медаль.

Нагадаємо, що Ярослава Магучіх на Олімпійських іграх — 2024 здобула золото зі стрибків у висоту, а Ірина Геращенко — бронзу в тій самій дисципліні.

Нагороди у «скарбничку» України також принесли Сергій Куліш (срібна медаль зі стрільби з пневматичної гвинтівки) та Михайло Кохан (бронзова медаль у метанні молота).