Ірландська акторка Сірша Ронан, що чотири рази була номінована на премію «Оскар», зіграє в музичному байопіку Сема Мендеса, присвяченому гурту The Beatles.
Нагадуємо, що режисер, відомий за стрічками «Краса по-американськи», «007: Координати “Скайфолл”» та «1917», вирішив створити не просто біографічну картину, а чотири окремі фільми про кожного з учасників легендарного колективу. За задумом режисера, це будуть особисті фільми, представлені з позиції Пола Маккартні, Джона Леннона, Рінго Старра та Джорджа Гаррісона. Очікується, що всі стрічки вийдуть на екран у квітні 2028 року.
Роль Джона Леннона втілить на екрані Гарріс Дікінсон, зірка еротичного трилера «Хороша погана дівчинка» з Ніколь Кідман та чорної комедії «Трикутник смутку», яка у 2022 році отримала «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю. Пола Маккартні зіграє Пол Мескаль, відомий за історичним фільмом «Гладіатор-2» Рідлі Скотта та серіалом «Нормальні люди», барабанника Рінго Старра — Баррі Кеоган, що здобув популярність завдяки стрічкам «Вбивство священного оленя» і «Солтберн», а Джорджа Гаррісона — Джозеф Квін, який запам'ятався глядачам за серіалом Netflix «Дивні дива».
Пол і Лінда Маккартні
Сіршу Ронан, що здобула популярність завдяки фільмам «Спокута», «Милі кості», «Готель „Гранд Будапешт“», «Леді-Птаха», «Марія — королева Шотландії» та «Маленькі жінки», запросили на роль Лінди Маккартні — американської фотографки, співачки та першої дружини Пола Маккартні.
Лінда почала працювати з фотографією у середині 1960-х та стала першою жінкою, чий знімок потрапив на обкладинку Rolling Stone. Пара перебувала у шлюбі з 1969 до 1998 року. У подружжя народилося троє спільних дітей: Мері, Стелла та Джеймс Маккартні.
Після розпаду The Beatles у 1970-х Лінда і Пол Маккартні разом записала альбом Ram та заснували рок-гурт Wings, що був активним до 1981 року. Тут Лінда грала на клавішних інструментах і співала. Серед спільних композицій пари пісня «Live and let die» з однойменного фільму про Джеймса Бонда, що була номінована на «Оскар». Після смерті Лінди Маккартні у 1998 році Пол випустив на її честь альбом «Wild prairies» з її піснями.
Гарріс Дікінсон, Пол Мескаль, Баррі Кеоган і Джозеф Квін — зірки майбутнього проєкту про The Beatles
Раніше режисер байопіку Сем Мендес зазначив, що не хотів працювати з мінісеріалом та боявся, що одного фільму йому не вистачить, щоб розказати про такий культовий гурт, як The Beatles.
«Нам потрібні великі кінематографічні події, щоб вивести людей з дому»,
— підкреслив режисер на презентації проєкту.
Команда отримала доступ до великого каталогу хітів The Beatles і зможе використовувати у фільмі композиції «Strawberry Fields», «Let It Be», «I Am the Walrus», «Yellow Submarine» і багато інших.