Символічні подарунки, натхнені українськими Карпатами

5 ідеальних варіантів

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Instagram брендів

ОПУБЛІКОВАНО: 25 грудня 2023

Коли світ навколо руйнується, потрібно знайти основу, яка допоможе утриматися в цьому вирі. Для багатьох українців таким місцем сили є українські Карпати, які приховують у своїх лісах та долинах не лише чудові краєвиди, а й зберігають наш зв'язок із поколіннями предків. Напередодні різдвяних та новорічних свят ми вибрали 5 ідеальних подарунків, натхнених магічними українськими Карпатами.

Жилет GUSHKA

Коли згадуєш про українські Карпати, першим спадає на думку бренд GUSHKA з Коломиї. Цієї зими марка пропонує зігріватися у довгому жилеті молочного відтінку, який нагадує одяг гуцульських вівчарів. Тепер він адаптований для міських жителів, завдяки чому жилет легко поєднувати з будь-якими речами. Вироблений зі 100% вовни на стародавніх верстатах. 

Подарунки, натхненні Карпатами

Намисто LESI PAK

Львівський бренд LESI PAK продовжує плекати у своїх колекціях ідею формування спадковості в українських родинах, коли домашні скарби переходять від матері до дитини. Напередодні Різдва дизайнерка Леся Пак представила колекцію, зіркою якої стало намисто, прикрашене гуцульськими кутасиками — вони вже стали однією з візитівок марки. А підкреслити символізм цієї речі було вирішено співпрацею зі стилісткою Вікторією Жир, яка зараз носить під серцем дитину. 

Символічні подарунки на новорічні свята

Тарілка Gunia Project

Домашній посуд — особливий подарунок, наповнений сімейним затишком і теплом. У новій різдвяній колекції бренд Gunia Project представляє прямокутну тарілку, розпис якої заснований на гуцульській скляній іконі «Богородиця Одигітрія Лежайська», що перевтілюється в наївній естетиці. Прикрашена композиція геометричним патерном і зорями-передвісницями Різдва.

Новорічний подарунок керамікаПуховик IENKI IENKI

Карпатський традиційний кептарик став основою для лінійки пуховиків IENKI IENKI, яким вдалося поєднати в одній речі сучасні технології та дизайн з духом наших пращурів і яскравою візуальною складовою, притаманною гуцулам. Знайти необхідний баланс вдалося завдяки деталям — різнокольоровим стрічкам та пухнастій облямівці. 

Пуховик

Аромат для дому ABC AROMA

Не дарма кажуть, що саме аромати можуть переносити нас у часі та просторі. Якщо вам хочеться прямо зараз опинитися в Карпатах, аромат для дому допоможе це зробити за лічені секунди. В алфавітній лінійці бренду є запах під літерою К, композиція якого не була б повною без зеленого моху. Його ще називають невидимою перлиною Карпат. 

Аромат для дому ABC AROMA


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ