З чим носити штани палаццо у 2024 році: 7 актуальних образів

Стильні ідеї на кожен день

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Imaxtree

ОПУБЛІКОВАНО: 13 квітня 2024

Тренд на широкі брюки став справжньою сенсацією останніх років, а разом з ним додаткової популярності набули й улюблені багатьма фешіоніста штани палаццо. Здобувши свою назву завдяки схожості на грандіозні архітектурні форми, ця модель вирізняється з-поміж усіх інших своїм кроєм: вона розширюється зверху до низу. 

Брюки палаццо цікаві нам у новому сезоні передусім своєю універсальністю, адже нині ми особливо цінуємо функціональність речей. Так, ця модель може поєднуватися з топами у діловому стилі й інтегруватися у ваші офісні будні, але також і з прозорим верхом, що надасть аутфіту нового настрою. 

Окрім цього, штани цьогоріч представлені не лише у класичному виконанні з брючної тканини, а й з деніму, шкіри, сатину та інших матеріалів. Також з легкістю можна знайти моделі у червоному кольорі, розшиті лелітками, з принтами, зокрема, смугастим, прозорі тощо. 

Сьогодні ми пропонуємо вам звернутися до зірок streetstyle та розглянути їхні варіанти стилізації брюк палаццо. 

Багатошаровість 

У 2024 році фешіоніста у жодному разі не повинні забувати про багатошаровість, адже це не лише ключ до актуального аутфіту, а й спосіб зберегти тепло. Тож якщо вам часом здається, що дизайнери та стилісти постійно пропонують вам добирати декілька шарів, — вам не здається. 

Тож для стильного образу зі штанами палаццо ви можете поєднати лонгслів з вовняним жакетом і об’ємною жилеткою. 

З чим носити штани палаццо у 2024 році

Класичне пальто 

Чорні пальта довжини максі та міді буквально стали зірками цього осінньо-зимового сезону, а навесні здобудуть ще більшу популярність. Величезною їхньою перевагою є саме практичність, адже вони працюватимуть у парі чи не з будь-яким низом, і з брюками палаццо зокрема. 

З чим носити штани палаццо у 2024 році

Жакет з акцентом на талію 

Візуально створити силует «пісочний годинник» ви можете завдяки жакету з акцентом на талію. Так, хоч яким би популярним не був оверсайз протягом останніх років, кожен тренд із часом зазнає ряду змін, тож тепер увагу варто звернути на приталені силуети. 

З чим носити штани палаццо у 2024 році

Вкорочений верх 

Весна наближається, тож сміливо можна починати задивлятися на вкорочені варіанти топів: у березні поєднайте брюки палаццо з короткою курткою, у квітні — з гольфом і вкороченою жилеткою поверх, у травні — з вкороченим лонгслівом тощо. 

З чим носити штани палаццо у 2024 році

Бомбер 

Попри те що на подіумах ми бачили ряд нових надзвичайно «гарячих» трендів верхнього одягу, хіт минулого рокубомбер лишається з нами, тож настав час задуматися над новими ідеями його стилізації, щоб освіжити свій образ. 

З чим носити штани палаццо у 2024 році

Обтислий топ 

Саме це поєднання першим спадає на думку, коли йдеться про стилізацію штанів палаццо, однак від цього воно не стає менш привабливим чи цікавим. Основу з брюк та обтислого топу ви можете доповнити жакетом або іншим елементом верхнього одягу, а також оздобити аксесуарами: сумкою, сонцезахисними окулярами, прикрасами… 

З чим носити штани палаццо у 2024 році

Гостроносе взуття 

Щодо взуття, з яким варто поєднувати штани палаццо, — обов’язково спробуйте гостроносе. І не лише тому, що воно є одним із наймодніших цього сезону, а й тому, що загострений мис візуально подовжує силует.

З чим носити штани палаццо у 2024 році


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ