Як скласти актуальний гардероб для відпочинку: формуємо трендові літні образи

Усе найнеобхідніше на літо

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @ysl, Kameron

ОПУБЛІКОВАНО: 30 червня 2024

Традиційно липень і серпень є сезоном відпусток, тож наприкінці червня починаємо активну підготовку й шукаємо наймодніші речі пори. У фокусі уваги фешіоніста цього сезону — сукні. Зокрема, напівпрозорі, що їх легко можна стилізувати як для міських прогулянок, так і для ледачих днів на пляжі біля води, а також сарафани, як-от з квітковим принтом.

Окрім цього, влітку особливу увагу приділяємо льону — матеріалу з чи не найкращою здатністю відводити тепло й поглинати вологу. Тож фаворитом сезону відпусток стануть лляні сорочки — ідеальні у поєднанні з купальниками. Останні, до речі, вражають своєю різноманітністю, адже у тренді принти. Моделі з квітами, а також візерунком polka-dot заповнюють полиці магазинів, але й прихильниці мінімалізму знайдуть варіанти для себе.

Сьогодні разом з українським ритейлером luxury-брендів Kameron пропонуємо вам скласти 9 стильних аутфітів для сонячних днів у відпустці з наймоднішими речами сезону.

День 1: образ з сукнею максі

Спраглі до нових вражень і досліджень, перший день відпустки починаємо з прогулянки містом. Чудовим варіантом аутфіту стане сукня максі, що захистить вашу шкіру від активних променів сонця й не дозволить опікам вплинути на решту відпочинку, а також матиме стильний вигляд. Модель обираємо у наймоднішому нейтральному кольорі сезону весна-літо — 2024 — білому. Великою його стилізаційною перевагою є можливість поєднувати елемент з речами будь-якого іншого відтінку: як базового, так і яскравого.

Сукню доповнюємо капелюхом і сонцезахисними окулярами, а також мюлями. Й обовʼязково беремо з собою купальник. Наприклад, можна обрати актуальну цільну модель у чорному кольорі.

День 2: стильний look з брюками

Основою нашого аутфіту другого дня стають брюки — також у білому кольорі. А доповнюємо їх лляною сорочкою — елементом, без якого неможливо уявити літній гардероб. Матеріал вирізняється своєю екологічністю, а також не містить у своєму складі шкідливі сполуки. Окрім цього, льон також здатен регулювати температуру тіла та зменшити негативні впливи на шкіру, зокрема, знизити подразнення.

Ключовим аксесуаром нашого образу другого дня стане хустка, яку можна стилізувати як головний убір, накинути на плечі, а також повʼязати на сумку.

День 3: відпочинок біля води

Масивний тренд цього літа — цільний купальник, що доступний як з декором, наприклад, вирізами і кристалами, так і у мінімалістичному форматі. Аби сповна насолодитися спекотним днем, накидаємо лляну сорочку й обовʼязково додаємо капелюх і сонцезахисні окуляри. Останні пропонуємо обрати також у класичному варіанті.

Усе найнеобхідніше для пляжного відпочинку складаємо у плетену сумку, яку, до речі, фешіоніста активно впроваджують і у свій міський гардероб.

День 4: принтований настрій

Яскравий настрій четвертого дня забезпечить образ з принтованим сарафаном. Цього сезону бренди особливу увагу приділили різноманітним візерункам у своїх колекціях, зокрема, анімалістичним, квітковим, смугастим, картатим, polka-dot, а також авторським малюнкам.

Сарафан з принтом у довжині міді або максі стане чудовим варіантом для прогулянок курортним містом, посиденьок у кафе, а також поїздок у сусідні локації.

День 5: ставка на довжину міні

Звісно, літній сезон в уяві багатьох напряму асоціюється з довжиною міні. До того ж цього сезону чимало дизайнерів звернули свою увагу на епоху 1960-х і представили мікросукні, розшиті кристалами. Однак мікро — вибір не для всіх, тож зупинити свій вибір пропонуємо все ж на сукні міні, оздобленій квітковим візерунком. Флористичні мотиви завжди були вагомою складовою літнього гардероба, а особливу популярність здобули минулого літа. Актуальними вони лишаються й дотепер.

День 6: квіткова казка

Доповнити квіткову сукню пропонуємо однією з наймодніших пар взуття цього літа, що її ми бачили у багатьох варіаціях на подіумах багатьох брендів — мюлями. Цікавими є моделі не лише з підборами kitten heels чи на пласкій підошві, а й із квадратними підборами.

День 7: цільний купальник + шорти

Цільний купальник — абсолютно універсальна річ, тож не забуваємо й про можливість його поєднання з базовими шортами. Завершуємо образ лляною сорочкою зі смугастим принтом, а також аксесуарами: хустиною, плетеною сумкою, капелюхом і прикрасами.

День 8: пляжний образ з сукнею

Один з фаворитів сезону — напівпрозора сукня, що нею можна доповнити купальник. Аутфіт матиме цікавіший вигляд, якщо сукня й купальник контрастуватимуть за кольором.

У такому образі можна не лише відпочити на пляжі, а й прогулятися містом або перечекати пік спеки у кафе.

День 9: універсальний аутфіт

Найвдалішою й абсолютно безпрограшною формулою образу сміливо можна назвати ту, що складається з базових речей. Зокрема, таких як чорний топ-майка, що слугуватиме далеко не один сезон, білих шортів і сорочки.

Наш універсальний образ робимо цікавішим за допомогою аксесуарів. Це може бути як капелюх, так і хустина або сонцезахисні окуляри. Або ж усе одразу.

Не забуваємо й про прикраси, як-от сережки, що у собі поєднують два метали.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ