Стильні формули образів для міжсезоння, які ви легко зможете повторити

Актуальні ідеї на щодень

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram-сторінки

ОПУБЛІКОВАНО: 19 лютого 2024

Здається, лише нещодавно ми обирали теплі пуховики для початку зими, а вже входимо в один з найбільш турбулентних періодів року — міжсезоння, і воно одразу зустрічає нас першими потепліннями, хмарністю і вітрами. Однак, якою б виснаженою ви не почувалися із закінченням холодного сезону, входити у весняний період потрібно стильно, тож сьогодні пропонуємо вам зібрати декілька образів за простими формулами від фешіоніста, що допоможуть адаптуватися до примхливої погоди. 

Найперше, звертаємо увагу на верхній одяг, адже нарешті ми можемо повертатися до улюблених усіма пальт. Особливо варто відзначити вироби довжини максі у чорному кольорі або camel. Ці два класичні варіанти слугуватимуть вам ще довгі роки. Щодо фасону, то найгарячішим трендом є приталений силует зі збереженням уже знайомого нам із попередніх сезонів об’єму в плечах. 

Міжсезоння — найкращий період, аби експериментувати з багатошаровістю, тож сорочки, лонгсліви, жилети, жакети та інші елементи верху, що вже зарекомендували себе у таких аутфітах, — ваш абсолютний мастхев. Цей та інші стилістичні прийоми, які варто спробувати вже цього місяця, ми зібрали у нашій добірці. 

Пальто + трикотаж 

Один із найкласичніших дуетів зими — пальто і трикотаж — лишаються з нами і в міжсезонні. До того ж зі зростанням температури ви дедалі частіше можете дивитися у сторону плетених сетів зі спідницею, зокрема й з моделями, що мають високий розріз. 

Стильні формули образів для кінця зими й початку весни 2024

Instagram: @vivianhoorn

Рукавиці за поясом 

Новий сезон — час шукати нові стилістичні прийоми та нові способи застосування речей, від яких от-от доведеться відмовитися. І з настанням весни черга торкнулася й рукавиць. Фешіоніста вигадали цікавий спосіб зробити їх головним акцентом образу, і ця деталь стала буквально вірусною в Instagram. 

Відтепер модні інфлюенсерки доповнюють свої жакети поясами, а на них закріплюють рукавиці, часто — яскравого кольору, наприклад червоного. 

Стильні формули образів для кінця зими й початку весни 2024

Instagram: @tineandreaa

Аутфіт із шубою 

Попри те що шуби традиційно асоціюються в нас із зимовою порою — як і всі вироби зі штучного хутра, — не варто відмовлятися від них, щойно розтане сніг і на небі засяє сонце. У перехідний період спробуйте зміксувати з шубою базовий ансамбль із сорочки та улюблених джинсів. Аутфіт доповніть сонцезахисними окулярами та паском із металевим акцентом. 

Стильні формули образів для кінця зими й початку весни 2024

Instagram: @itsalicewang

Трендові деталі 

Якщо вибір ви зупинили все ж на базових поєднаннях, як-от гольф + джинси + пальто, додайте до образу трендові аксесуари. Найпростішим і водночас дуже стильним рішенням стануть прикраси для волоссябанти. Цей на перший погляд незначний елемент миттєво зробить аутфіт більш деталізованим і візуально більш продуманим. 

Ви також можете спробувати дібрати банти у тон іншим аксесуарам та речам. 

Стильні формули образів для кінця зими й початку весни 2024

Instagram: @ninasandbech

Фактури, фактури, фактури 

Цьогоріч ми не дамо вам забути про важливість фактур в образах, адже саме їхні різноманітні поєднання лишаються на піку популярності. Тож подбайте, щоб у вашому гардеробі були речі, протилежні за текстурою: рельєфні трикотажні, прозорі, teddy, шкіряні, хутряні, сатинові тощо. 

Серед цікавих прикладів поєднань — об’ємний трикотажний кардиган на блискавці в рубчик у парі з гладенькою спідницею міні. До речі, сам кардиган матиме ще актуальніший вигляд зі шкіряною вставкою на ньому, як в інфлюенсерки Клер Роуз. 

Стильні формули образів для кінця зими й початку весни 2024

Instagram: @clairerose

Розмір XXL 

Попри те що, як ми зазначали, на модну арену виходять приталені силуети, оверсайз не просто залишається з нами, а захоплює нові частини гардероба. Так, нині чимало фешіоніста не можуть уявити своє життя без масивної сумки. Тому обов’язково спробуйте пограти з пропорціями у своїх міжсезонних образах, склавши total oversized look або поєднавши об’ємні речі з більш обтислими чи прямими. 

Стильні формули образів для кінця зими й початку весни 2024

Instagram: @veravanerp


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ