Одяг і прикраси до Дня Києва, які мають бути у гардеробі мешканок столиці

Стильні новинки від українських брендів

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Надані брендами, Instagram-сторінки брендів

ОПУБЛІКОВАНО: 26 травня 2024

Уже цієї неділі, 26 травня, ми вітатимемо нашу каштанову столицю з Днем міста. І найкращий спосіб зізнатися Києву у коханні в цей день — вирушити досліджувати його незвідані куточки або прокласти маршрут улюбленими місцями й закладами, одягнувши тематичне вбрання. Саме таке — із зображенням цвітіння та листя каштанів, улюбленого всіма Київського торта та знакових елементів архітектури — представили українські бренди з нагоди наближення Дня Києва.

Сьогодні пропонуємо вам влаштувати собі мінішопінг, аби відзначити свято нашої столиці в актуальному образі.

Любов до всього рідного та світлі спогади про дитинство стали центральною ідеєю колаборації бренду Vika Adamska та художниці Юлії Пекер-Моховікової. А обʼєктом втілення цієї ідеї — той самий торт-легенда, названий на честь столиці. Його зображення зʼявилося на завжди актуальних білих футболках. Бренд Cultoni невпинно зізнається Києву у коханні від самого початку своєї історії та пропонує одразу декілька форм вираження почуттів: футболки з костелом Святого Миколая, дзвіницею Софіївського собору та монументом Україна-мати, смугасті костюми з сорочками й брюками, декоровані маленькими листочками каштанів, високі шкарпетки з символами міста тощо.

Особливе місце у серці кожного киянина посідають мости Києва. Як символ єдності й звʼязку, вони представлені на футболках з нового дропу SupportbyPoustovit, що їхній дизайн розробила графік Марія Прокопенко.

Поло KYIV з каштановим принтом уже протягом року є бестселером O.TAJE. Надихаючись силою столиці, її красою та власною любов’ю до неї, бренд створив лаконічну модель вільного крою, що полюбилася всім своєю універсальністю.

У День Києва до історії України звертається ювелірний бренд SOLO for Diamonds. Він представив колекцію Heritage, до якої увійшли два підвіси — зі срібла та в позолоті — у формі валюти Київської Русі та незалежної України — гривні. Вироби мають символічне значення, адже карбування власної валюти на українських землях було започатковане ще Володимиром Великим. Саме вони зберегли перше зображення знака київських князів — тризуба.

Присвятою рідному Києву стала й колекція бренду Kolomatska, що отримала символічну назву — «вДома». До лінійки увійшли каблучки, сережки й кольє, в основі яких двосторонні медальйони з листям каштана з одного боку та назва міста англійською, проте з особливою літерою — «Ї», — з другого. Ще один спосіб стати справжньою амбасадоркою столиці — одягнути на себе підвіс із листочком каштана від Cote&Jeunot або каштан-підвіс від Jewelry Lab.

Щодо аксесуарів, то все необхідне для святкової прогулянки столицею можете покласти у лімітований бавовняний шопер W8LESS. Виріб декорований з обох сторін: на одній викарбувано напис «Київ 2024», а на другій — логотип бренду. Не менш містким і не менш сповненим любові до Києва є й шопер JUL, що став частиною дропу Kyiv Lover.

Vika Adamska х Юлія Пекер-Моховікова

Одяг і прикраси до Дня Києва

Cultoni

Одяг і прикраси до Дня Києва

SupportbyPoustovit

Одяг і прикраси до Дня Києва

O.TAJE

Одяг і прикраси до Дня Києва

SOLO for Diamonds

Одяг і прикраси до Дня Києва

BEVZA


Cote&Jeunot

Одяг і прикраси до Дня Києва

Kolomatska

Одяг і прикраси до Дня Києва

Jewelry Lab

Одяг і прикраси до Дня Києва

W8LESS

Одяг і прикраси до Дня Києва

JUL

Одяг і прикраси до Дня Києва


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ