Найтрендовіші стилізації весняних образів 2024 року

Прості формули аутфітів

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Spotlight

ОПУБЛІКОВАНО: 27 квітня 2024

Весна — найкраща пора для модних експериментів, адже саме у цей період ми починаємо активно впроваджувати у свій гардероб тренди нового сезону, а також дістаємо з полиць улюблені спідниці (які цьогоріч стали надзвичайно популярними) й сукні, шукаємо цікаві способи стилізації актуальних матеріалів і кольорів. 

У рамках streetstyle Тижнів моди сезону весна-літо — 2024 чималу увагу зірки приділили шкірі. З неї були відшиті куртки, жакети, топи, спідниці, брюки та аксесуари. Активно використовувався й денім, зокрема, ми бачили джинси прямого крою, на низькій і ультрависокій посадці, широкі моделі тощо. 

Основними напрямками аутфітів фешіоніста були business-casual і ladylike look. Такі різні, на перший погляд, вони однаково полюбилися зіркам streetstyle. 

Сьогодні ми вчергове звертаємося до вулиць модних столиць, аби виділити найтрендовіші стилізації весняних образів і розібрати модні формули аутфітів. 

Total look: пальто + блуза + спідниця максі + туфлі + сумка 

У такому образі у фокусі — колір, і цього сезону вибір є досить очевидним — вершково-жовтий. Не настільки насичений, як червоний, і не настільки яскравий, як помаранчевий, він став «новим бежевим» для багатьох фешіоніста. До того ж ідею вершково-жовтого total look просували й дизайнери, зокрема такі бренди, як Versace та 3.1 Phillip Lim. 

Формули образів на весну 2024

Жакет + сорочка + джинси 

Якщо вже поринати у business-casual, то цілком і повністю. Тож не дивно, що улюбленою формулою аутфіту для багатьох фешіоніста стало поєднання жакета прямого крою (до речі, зверніть увагу на принтовані моделі — як-от на фото), білої класичної сорочки та джинсів, зокрема, і на низькій посадці. 

Зробити такий образ цікавішим допоможуть аксесуари, наприклад широкий пояс або сумка з виразною фактурою. 

Формули образів на весну 2024

Куртка + сорочка + обтислий топ + штани карго + гостроносі туфлі 

Штани карго зберігають популярність цього сезону, хоча й у дещо зміненому варіанті. Тож варто подумати про нові варіанти їхньої стилізації, наприклад, у багатошарових аутфітах. 

За основу образу беремо обтислий укорочений топ, додаємо сорочку та куртку. І найцікавіша деталь — гостроносі туфлі-човники, що для багатьох є буквально синонімом елегантності. Поряд зі штанами карго вони створюватимуть актуальний цьогоріч контраст маскулінності й фемінності. 

Формули образів на весну 2024

Шкіряний жакет + сорочка + спідниця міні 

Довжина міні набирає дедалі більшої популярності як на подіумах, так і серед фешіоніста, тож, якщо ви шукаєте актуальну спідницю для теплої пори, зверніть увагу на цей варіант. 

Поєднувати мініспідницю можна з базовою сорочкою, а зробити це нейтральне комбо виразнішим і цікавішим допоможе шкіряний жакет. Він привнесе в аутфіт нове стилістичне спрямування, настрій і фактуру. 

Формули образів на весну 2024

Сорочка + спідниця з ефектом металік + панчохи + туфлі з відкритим мисом 

Звісно, ми не можемо не показати один із варіантів стилізації речей з ефектом металік. У цьому випадку — золотистої спідниці та мюлів з відкритим мисом. 

Нейтральним тлом для спідниці виступає чорна шовкова сорочка, що також створює гру фактур в аутфіті. А туфлі поєднуються з напівпрозорими панчохами. До речі, комбінування відкритого взуття зі шкарпетками та колготками є одним з улюблених стилістичних прийомів фешіоніста цієї весни.

Формули образів на весну 2024


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ