Наймодніший спосіб носити спідниці в сезоні весна-літо — 2024

Стильне поєднання вільних і розслаблених тканин

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Imaxtree

ОПУБЛІКОВАНО: 13 лютого 2024

Хоч останні кілька сезонів брюки й відігравали важливу роль у наших гардеробах, проте зараз усі ознаки вказують на те, що спідниці цілком і повністю повертаються і займають лідерські позиції у 2024 році (так-так, ми щодня перевіряємо Google Trends, тож знаємо, що ви їх гуглите). 

Те, що спідниці в сезоні весна-літо — 2024 домінували на подіумах, не викликає сумнівів, адже, за даними Tagwalk, цього сезону їх на 33% більше, ніж було навесні-влітку 2023 року. З точки зору стилізації ми побачили на подіумах все: спідниці носили як з простими футболками та жилетами, так і жакетами й топами, але найелегантніший і найстильніший спосіб носити спідниці в новому сезоні — з блузкою. 

Наймодніший спосіб носити спідниці в сезоні весна-літо 2024

Givenchy

Щодо кольорів, вони в образі можуть бути як спокійними монохромними, так і контрастними. Total look одного кольору видовжує силует, тут беріть приклад з білосніжного аутфіту у Ferragamo. Можна і навпаки — поєднати спідницю світлого кольору з темною блузкою. Це додасть динаміки вашому образу — на це й зробили ставку в BOSS

Ferragamo

Ferragamo

BOSS

BOSS

Також дизайнери пропонують експериментувати з різними фактурами тканин. Наприклад, можна поєднати шовкову напівпрозору блузку зі спідницею з щільної тканини, як у Ulla Johnson та Givenchy, або наймоднішу в цьому сезоні прозору спідницю з блузкою грубішої тканини, як у Carven. Це створить цікавий контраст. 

Givenchy

Givenchy

Carven

Carven

Ulla Johnson

Ulla Johnson

Але ми не будемо голослівними — замість цього придивіться до найстильніших образів спідниць із блузками майбутнього сезону від провідних світових брендів у нашій добірці та обирайте своїх фаворитів.

Altuzarra

Altuzarra

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Alberta Ferretti

Alberta Ferretti

Altuzarra

Altuzarra


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ