Картата сорочка: як і з чим її носити навесні 2024 року

Річ, яку ви захочете бачити у своєму гардеробі

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Imaxtree

ОПУБЛІКОВАНО: 9 квітня 2024

Після виходу Кейт Мосс на подіум Bottega Veneta сезону весна-літо — 2023 у фланелевій картатій сорочці популярність цього принту зросла у десятки разів, і вже у наступному сезоні — осінь-зима 2023/24 — картатий візерунок був буквально всюди: на пальтах, жакетах, брючних костюмах тощо. Ми бачили його у Saint Laurent, Burberry та в ряді інших брендів у форматі total look і як складову ділового стилю. 

Цього сезону картатий принт, можливо, і не є найпопулярнішим, проте пасти задніх він теж не збирається. Стосується це як пальт і штанів, які дуже полюбилися фешіоніста, так і сорочок. Навесні ми їх переосмислюємо, відходячи від фланелевих до більш класичних варіантів, а також до моделей з інших матеріалів, таких як сатин. 

Як і з чим носити картату сорочку у 2024 році

Instagram: @oliviatps 

До того ж одним із наймодніших стилів цього року став препі. Головні його амбасадори — Miu Miu та Loewe — продемонстрували нам картату сорочку як вишукану складову своєї естетики. Вкотре не оминув її увагою напередодні весняно-літнього сезону — 2024 і Bottega Veneta. 

Сьогодні ми пропонуємо вам розглянути формули образів із картатою сорочкою від передових брендів. 

Loewe 

На своєму шоу Loewe фокусується на картатих сорочках коричневого, сірого та класичного червоного відтінків і пропонує дотримуватися базової форми багатошарового верху сорочка + пуловер, у якому нас цікавить саме V-подібний виріз. 

Доповнює такий сет Джонатан Андерсон асиметричною спідницею — легкою та ніжною, що контрастує з щільністю пуловера. Градус класичності в аутфіті також знижує сумка зі зміїним візерунком. 

Як і з чим носити картату сорочку у 2024 році

Miu Miu 

Ще один амбасадор стилю препі хоч і обирає дещо інший формат сорочки, але також дотримується принципу багатошаровості. Картату сорочку Miu Miu поєднує з топом поло та жакетом. Низ аутфіту представляли спідниці міні, але на деяких моделях також були шорти та спідниці довжиною до коліна. 

Як і з чим носити картату сорочку у 2024 році

Як і з чим носити картату сорочку у 2024 році

Bottega Veneta 

Найперше, на що звертає увагу Bottega Veneta, — це картатий total look, а щоб трохи знизити градус його класичності, бренд використовує оздоблення у вигляді бахроми. Образ доповнюють знакова для Bottega Veneta плетена сумка та принтоване взуття. Ідентичний аутфіт із картатою сорочкою представлений і в чоловічій лінійці. 

Як і з чим носити картату сорочку у 2024 році

Другий образ від Bottega Veneta, що нас цікавить, багатошаровий, тож ідеально підійде для прохолодних весняних днів. За основу беремо топ у нейтральному кольорі та класичні джинси, поверх — картату сорочку. Завершуємо наш лук пальтом, сумкою, шкіряним взуттям і прикрасами. 

Як і з чим носити картату сорочку у 2024 році

Versace

Останній у нашій добірці варіант стилізації картатої сорочки — носити її як сукню. Так, на подіумі Versace ми бачили одразу декілька варіантів використання такої моделі з сатину без низу. У такому разі сорочку комбінували з сатиновим жакетом у тон, а образ доповнювали аксесуарами для волосся — одним із визначних трендів сезону весна-літо — 2024.

Як і з чим носити картату сорочку у 2024 році


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ