Фундаментальний гардероб. Як сформувати базові образи, опираючись на дієві стильові прийоми

Від білих футболок до ідеальних синіх джинсів

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Магазин брендового одягу UltraGroup

ОПУБЛІКОВАНО: 26 квітня 2024

Базовий гардероб чи уніформа — називати цей набір одягу можна як завгодно, але факт залишається фактом: повсякденне життя він значно спрощує. І його перевага не тільки в цьому. Перед інвестицією у щось акцентне чи нетипове варто мати сформований та якісно пропрацьований фундаментальний гардероб, який на 100% працює у співвідношенні до вашого стильового вектора. Якщо ви не хочете щодня морочитися над тим, що вдягнути на роботу, захід, вечерю або зустріч із друзями, — ця добірка для вас. 

Стилістка Марина Мартинів для Harper's Bazaar разом із магазином брендового одягу UltraShop сформувала для вас 6 повноцінних базових образів, які допоможуть зрозуміти принцип фундаментального гардероба та мати стильний вигляд, попри непередбачувану весняну погоду.

Smart casual, або стиль, який є основою фундаментального гардероба 

Якщо розібрати образ «на молекули», ми одразу помітимо два чіткі напрями, де сорочка та брюки із защипами відіграють роль естетики смарт, а кепка та низькі кеди точно відстоюють права спортивного вектора. Такий мікс стилів став вже доволі повсякденною та зрозумілою історією для багатьох, і, щонайголовніше, за різного доповнення аксесуарною групою образ грає по-новому!

Як скласти базовий гардероб

Сорочка, Levi's; брюки, Hugo; кеди, Levi's; сумка, Guess; кепка, Baldinini

The warm neutral

Саме відтінки коричневого та беж з легкістю стануть основою вашого гардероба та зможуть міксуватися з потенційно новими елементами. Це додасть глибини моноколірним образам і зробить їх ще цікавішими. Також завжди гарною ідеєю є саме фактурна комбінаторика, коли поєднуються цупкі та тонкі тканини, глянець і матове покриття, статика та грайлива динаміка. 

Як скласти базовий гардероб

Брюки, Hugo; топ, Boss; жакет, Boss; лофери, Moschino; сумка, Hugo; ремінь, Levi's

Весняно-літні офіційні основи

Назвімо це «правилом трьох», де за основу ми беремо один брючний костюм, доповнюємо його лінійною базовою сорочкою і завершуємо структурованими аксесуарами, які додають образу зібраності та елегантності. Адже базовий гардероб — це не лише про ідеальну футболку чи пару джинсів. Спираючись на свій стильовий вектор, кожен формує свою базу. І якщо ви людина ділова, зверніть увагу саме на такого роду комбінаторику.

Як скласти базовий гардероб

Жакет, Boss; брюки, Boss; сорочка, Hugo; сумка, Boss; човники, Guess

Спортивний шик

Знайдіть місце у вашому базовому гардеробі трикотажним поло. І тут нашою порадою буде звернути увагу на чоловічий відділ, адже саме в чоловічих речах присутня необхідна легкість і формат «повітря» між тілом та одягом. Поло в стилі гравця у гольф радимо доповнювати джинсами вільного крою, щоб створити правильний баланс, а масивні кросівки стануть підсиленням нотки спорту, яка лягає в основу саме цього образу.

Як скласти базовий гардероб

Джинси, Boss; поло, Boss; пояс, Baldinini; сумка, Guess; кросівки, Hugo

Take a penny

Мокасини та лофери різних форм стали популярними на ринку взуття досить давно, і, попри тенденції, розумно обрані моделі стануть фундаментальною одиницею взуттєвого гардероба. Цей образ пропонуємо стилізувати у форматі Total Look, який допоможе витягнути силует і створить правильну вертикаль, а стьобана сумка у приглушеному butter color завершить аутфіт необхідним акцентним штрихом.

Як скласти базовий гардероб

Брюки, Boss; топ, Boss; мокасини, Baldinini; сумка, Guess; ремінь, Baldinini; сумка, Guess

Black and white is always right!

За принципом гармонійного базового гардероба біла сукня актуальної довжини міді — завжди функціональне та стилістично цікаве рішення, особливо якщо йдеться про контрастні поєднання. А саме мікс чорного та білого кольору, які у вже сформованому аутфіті будуть грати на користь один одному.

Як скласти базовий гардероб

Блейзер, Hugo; човники, Boss; сумка, Baldinini; сукня, Moschino


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ