7 ненудних образів із базовою білою сорочкою

Нове прочитання вічної класики

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Spotlight

ОПУБЛІКОВАНО: 19 травня 2024

Навряд чи серед вас знайдеться людина, у чиїй шафі не було б білої сорочки. Це й не дивно: разом з такими елементами, як жакет, класичні брюки, джинси, футболки нейтральних кольорів тощо, вони складають основу гардероба. Саме з цією базою ми можемо працювати й експериментувати, створюючи crazy-луки або все ж зупиняючись на знайомих усім поєднаннях. 

Так, біла сорочка є неодмінною складовою ділових аутфітів, проте також матиме стильний вигляд і в casual-комбінаціях. Окрім цього, завдяки своїй універсальності вона здатна зробити вечірній або урочистий образ ще більш вишуканим. 

Величезною перевагою білої сорочки як стилістичного елементу є можливість з її допомогою знижувати градус і робити більш збалансованими найсміливіші аутфіти. Тож будьте певними: цей предмет гардероба у жодному разі не є нудним. 

Аби не бути голослівними, пропонуємо вам розглянути актуальні та водночас нетипові образи з білою базовою сорочкою. 

Біла сорочка + кольоровий акцент

Почнемо з найпростішого способу розбавити базову чорно-білу комбінацію речей, що ми її так часто обираємо для робочих буднів. Варто всього лише додати до неї кольоровий акцент, наприклад, у вигляді червоної краватки та червоного взуття. І хоча навряд чи такий аутфіт тепер підійде для офісу, переконані, ви знайдете привід його одягнути. 

Зазначимо, що образ на фото має ще цікавіший вигляд завдяки принтованим брюкам і пальто. 

Як скласти незвичайний і цікавий образ з білою сорочкою

Біла сорочка + друга сорочка 

Про поєднання кількох жакетів або кількох лонгслівів в аутфітах ви вже точно чули, а як щодо сорочок? Цього сезону фешіоніста демонструють незвичну багатошаровість, обираючи одразу два вироби. До речі, на фото зірка streetstyle також показує, як стилізувати актуальний навесні 2024 року вершково-жовтий колір. 

Як скласти незвичайний і цікавий образ з білою сорочкою

Біла сорочка + деконструйований тренч 

Не забуваємо, що сорочку можна стилізувати не лише як топ, а і як самостійний елемент — сукню. Доповнити її в такому разі можна модним тренчем, зокрема деконструйованим, а також аксесуарами: чорними мері джейн на пласкій підошві у парі з білими шкарпетками, сумкою, сонцезахисними окулярами та прикрасами. 

Як скласти незвичайний і цікавий образ з білою сорочкою

Instagram: @mimiarr 

Біла сорочка + дрібка недбалості 

Один з безпрограшних способів зробити образ цікавішим — відмовитися від його ідеальності й вилизаності. Цей стилістичний прийом активно демонструють фешіоніста, обираючи м’яті вироби, розстібаючи ґудзики та послаблюючи краватку. 

Окрім цього, як і в попередньому варіанті, бачимо актуальну комбінацію відкритого взуття зі шкарпетками. 

Як скласти незвичайний і цікавий образ з білою сорочкою

Instagram: @emilisindlev  

Біла сорочка + жакет + мікрошорти 

Для особливої нагоди складаємо особливий аутфіт, у якому біла сорочка стане ідеальним доповненням до мікрошортів і жакета. У такому образі вона матиме органічний за стилістикою вигляд і водночас компенсуватиме виразність основних елементів, підкреслюючи їх і виступаючи для них вигідним тлом. 

Як скласти незвичайний і цікавий образ з білою сорочкою

Instagram: @lefevrediary 

Біла сорочка з новим стилістичним прийомом 

Ще один незвичний варіант стилізації білої сорочки — у розстібнутому на більшість ґудзиків вигляді. Так вона пасуватиме до ваших розслаблених аутфітів і навіть привноситиме в них додаткову нотку зухвалості. 

Як скласти незвичайний і цікавий образ з білою сорочкою

Біла сорочка + виразні прикраси 

На завершення також зазначимо: біла сорочка — ідеальне тло для прикрас, тож сміливо доповнюйте аутфіти з нею масивними сережками, підвісами на довгому ланцюжку; одягайте поверх рукавів сорочки годинник і браслети, додавайте каблучки тощо. 

Як скласти незвичайний і цікавий образ з білою сорочкою

Instagram: @juliesfi


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ