12 речей у наймоднішому відтінку сезону — винному

Колірний тренд 2024 року, який вже скрізь

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Imaxtree, сайти брендів, modaoperandi.com, net-a-porter.com

ОПУБЛІКОВАНО: 2 лютого 2024

Тренд на яскраво-червоний колір тільки-но досяг свого піка, а дизайнери вже змовляються про його наступника. Так, червоний нікуди не зникне з наших гардеробів найближчим часом, але цього сезону дизайнери об'єдналися і представили новий колір, про який ми вже неодноразово згадували, що став еволюцією червоного. Зустрічайте відтінок, який ми називаємо «винний» або «чорна вишня»глибокий та благородний бордовий, що варіюється від темного червоного до кольору бичачої крові та просто випромінює ауру багатства, розкоші й статусу.

Новий it-колір ми помітили у колекціях сезону весна-літо — 2024 у таких брендів, як Gucci, Tom Ford, Prada, The Attico, Bottega Veneta і Hermès, останній з яких продемонстрував подіум, повністю просякнутий бордовим кольором. 

Нагадаємо, що для своєї дебютної колекції Gucci креативний директор Сабато Де Сарно презентував новий фірмовий it-колір Дому, який він назвав Gucci Rosso. Відтінок глибокої чорної вишні був центральним як для подіумних образів, так і для нового брендингу модного дому. Його можна було помітити на автобусах, що курсують Міланом, у публікаціях в Instagram та на білбордах.

Бордовий винний — це колір, який уособлює владу та амбіції, і ми не очікуємо нічого іншого від носіння цього глибокого відтінку навесні 2024 року. Саме тому ми зробили добірку стильних речей цього it-кольору для ваших розкішних образів. 

Шкіряна сумка Bottega Veneta

Bottega Veneta

Брюки, боді та спідниця Alaïa 

Alaïa

Слінгбеки Saint Laurent 

Saint Laurent

Брючний костюм L'eskizzo

Брючний костюм L'eskizzo

Светр JW Anderson

JW Anderson

Балетки The Row

Балетки The Row

Сукня Anna October

Anna October

Шкіряний костюм із сорочки та брюк Aya Muse

Aya Muse

Сукня Saint Laurent 

Saint Laurent 

Спідниця Tom Ford

Tom Ford

Мінісукня Courreges

Courreges

Спідниця BEVZA

BEVZA


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ