Як скласти вечірній образ мов з червоного хідника

Найкрасивіші аутфіти сезону

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Euheniy Belov

ОПУБЛІКОВАНО: 3 квітня 2024

Іноді для виходу у світ недостатньо лишень обрати вишукану сукню, доповнити її акуратним клатчем і зробити трендову укладку. Натомість хочеться мати вигляд справжньої голлівудської зірки, яка щойно під спалахи фотокамер урочисто пройшла червоним хідником. 

У таких аутфітах знаменитостей продумано все до найменших дрібниць: від актуальної моделі сукні, що ідеально сидить, до аксесуарів, які підкреслюють настрій образу. 

Сьогодні пропонуємо вам детально розглянути, як скласти вишуканий вечірній образ з речами від українських брендів. 

Останніми сезонами дизайнери невтомно демонструють свою майстерність у роботі з тканиною, і один із найкращих способів зробити це — представити сукню з драпіруванням. Ще більш ефектний вигляд цей прийом матиме на об’ємних виробах. Інший цікавий тренд червоних хідників — асиметрія: наприклад, сукні на одне плече. 

Серед українських брендів, які пропонують такі вишукані вбрання, — Monetre, який обирають і самі зірки для своїх публічних виходів. Стильний аутфіт можна доповнити туфлями на підборах, шкіряною сумкою Chanel, декорованою ланцюгами та золотим лого, а також перлинними сережками. За найкращими традиціями модних показів додаємо до сукні контрастний головний убір. 

Як скласти стильний вечірній образ

Як скласти стильний вечірній образ

Як скласти стильний вечірній образ

Сукня, Monetre; сумка, Chanel

Одним із найпопулярніших варіантів суконь на урочистих хідниках цього сезону очікувано стали моделі в червоному кольорінаймоднішому відтінку 2024 року. Однак ставку ми робимо не лише на тон, а й на фактуру, тож придивитися варто до сатинових блискучих виробів. 

Якщо ви велика прихильниця декору — зверніть увагу на квіти, які зберігають свою актуальність і з’являються у вигляді об’ємних елементів на поясах або прикрашають зону плечей чи грудей. І знову ж таки не забувайте про драпірування. 

Як скласти стильний вечірній образ

Як скласти стильний вечірній образ

Сукня, J’amemme; прикраси, DAMN Jewelry 

Як ми вже зазначали у нашому розборі головних трендів вечірніх суконь, не варто віддавати усі лаври довжині максі. Мінімоделі також дуже актуальні, а способи їхньої стилізації часом ще цікавіші. 

Тож обираємо модель у модному кольорі, наприклад ліловому (адже їхній перелік не обмежується червоним і білим), з виразною фактурою та доповнюємо її високими «оперними» рукавицями, вищими за лінію ліктя, чорними прозорими колготками та класичними гостроносими туфлями-човниками на тонких підборах. 

Як скласти стильний вечірній образ

Як скласти стильний вечірній образ

Сукня, J’amemme; рукавиці, KLATS; прикраси, DAMN Jewelry 

Однак, яку б широку колірну палітру не пропонували нам дизайнери, зірки й стилісти у жодному разі не забувають про класичний чорний колір — синонім вишуканості для багатьох фешіоніста. 

Щодо взуття, то пам’ятаємо, що на передових позиціях цього сезону опинилися слінгбеки. По-справжньому розкішна модель представлена у Saint Laurent: з гострим подовженим мисом, з лакованої шкіри, з золотими підборами та декором. 

Як скласти стильний вечірній образ

Як скласти стильний вечірній образ

Як скласти стильний вечірній образ

Сукня, Monetre; взуття, Saint Laurent; прикраси, DAMN Jewelry 

Photo — Euheniy Belov; 
Model — Polina Klieshcheva;
Style — Daria Kyrnosova;
Make up and hair — Maria;
Retouch — Vakarchuk Anastasia.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ