Як носити хустку влітку

Одна річ — багато образів

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Spotlight

ОПУБЛІКОВАНО: 10 липня 2024

Історію хусток чи шарфів у тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні, можна простежити аж до Стародавнього Єгипту, де першою зафіксованою персоною, яка вдягла цей аксесуар, була цариця Нефертіті. За переказами, вона носила «щільно сплетений шарф, увінчаний конічним головним убором» в 1350 році до н. е. Хустки здавна використовувалися для позначення рангу і статусу, а популярними модними аксесуарами вперше стали в 19-му столітті.

У 1837 році французький модний дім Hermès розробив перший готовий до носіння візерунчастий шовковий шарф. Того ж року, коли королева Вікторія носила розкішні шовкові краватки з графічними принтами, шарфи припали до душі модникам і модницям. Пізніше, під час золотої ери Голлівуду, хустка на голові стала культовим аксесуаром для багатьох акторок. Чудовим прикладом є гарний образ Інгрід Бергман у фільмі «Касабланка» 1942 року: її прозорий шарф, накинутий на голову і плечі, залишив незгладимий слід у моді й дарує нам нескінченне натхнення донині. А також, звісно, образи чудової Одрі Хепберн у фільмі «Сніданок у Тіффані»1961 року. 

Одрі Хепберн у фільмі «Сніданок у Тіффані»1961 року. 

Одрі Хепберн у фільмі «Сніданок у Тіффані» 1961 року

Інгрід Бергман у фільмі «Касабланка» 1942 року,

Інгрід Бергман у фільмі «Касабланка» 1942 року

Сьогодні цей універсальний аксесуар став основним інструментом стиліста, який часто використовується для покращення сірих образів. Його популярність також зростає з кожним сезоном як на подіумах, так і в образах героїнь стрітстайлу із року в рік, із сезону в сезон. Тепер хустку можна помітити на волоссі, шиї та грудях. 

Rejina Pyo

Rejina Pyo

Тож не варто недооцінювати найелементарніші речі — за їхньою оманливою простотою може ховатися дивовижна функціональність. Сьогодні поговоримо про численні способи носіння шарфів у цьому сезоні на прикладах інфлюєнсерів і образів з подіумів. Тепер за допомогою одного аксесуара ви зможете скласти відразу кілька стильних образів. 

Хустка-топ

Один з наймодніших способів носити хустку цього літа — у вигляді топа. Як не дивно, але з хустки може вийти чудовий топ, якщо його правильно зав'язати. Цей спосіб не раз виручить вас у спекотні літні дні, коли в сорочці ходити жарко, а всі улюблені топи встигли набриднути. Хустку можна або скласти трикутником і зав'язати кутом донизу, або зробити те ж саме, але склавши її смужкою. Також можна зав'язати гарний вузол на грудях — тоді топ, що вийшов, буде схожий на бра. А ще можете спробувати перекинути кінці хустки хрест-навхрест, зав'язавши на шиї ззаду, як це робили зірки у 2000-х. 

Miu Miu

Miu Miu

Як косинку або бандану

Найпростіший, найзвичніший і найлогічніший спосіб — носити шовкову хустку на голові. Він же — наймодніший цього літа. Просто надіньте улюблену хустку на голову, зав'язавши її на підборідді або на потилиці. Також стильний варіант — завʼязати хустку як бандану позаду. Обидва варіанти будуть мати однаково стильний вигляд. У спеку такий імпровізований головний убір непогано замінить вам бейсболку, яка вже могла набриднути, і захистить голову та волосся від шкідливого ультрафіолетового випромінювання. А якщо зробите вибір на користь яскравої хустки, вона стане ефектним акцентом навіть у базовому образі.

Anna Sui

Anna Sui

На шиї

Цей варіант нам здається найочевиднішим, бо восени кожна з нас вже не раз носила хустку як альтернативу теплому трикотажному шарфу. Але сонце і тепло — не привід відкладати улюблений аксесуар на дальню полицю. Наша порада — просто пов'яжіть її трохи більш недбало — так вона замінить вам ланцюжок або кольє. А можна просто накинути хустку на плечі, в цьому теж є щось романтично-недбале. Ви можете завʼязати її поверх сорочки як краватку на шиї або зробити легкий вузол у зоні декольте. Стильний варіант на вихід чи на вечерю — завʼязати елегантний бант на шиї або просто невимушено перекинути хустку через плече, як тонкий шарф. 

Lacoste

Lacoste


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ