«Вузли» — мікротренд сезону весна-літо 2024, який треба спробувати

Готуємось до весни

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Imaxtree

ОПУБЛІКОВАНО: 6 квітня 2024

Разом із драпіровками у майбутньому сезоні, який от-от розпочнеться, дизайнери пропонують зробити ставку на вузли, які цієї весни ми будемо завʼязувати будь-де. Розповідаємо про цей мікротренд детальніше.

Після того як на своєму дебютному показі осінь-зима — 2022/23 для Bottega Veneta Матьє Блазі одягнув модель у ніжно-жовту сукню і темно-синій светр, легко зав'язаному на талії, всі небайдужі до моди одразу зрозуміли, що цей трюк зі стилізацією однозначно буде в тренді. Потім Кендалл Дженнер вибрала такий самий образ для Відкритого чемпіонату США з тенісу, і цей аутфіт захотіли повторити усі фешіоніста.

Bottega Veneta

Bottega Veneta осінь-зима — 2022/23

З того часу ми зав'язуємо джемпери, светри, світшоти, водолазки й шарфи як завгодно — навколо шиї, талії тощо. Усе що завгодно, але тільки не так, як вони призначені для носіння. Тепер, навесні 2024 року, починається нова ера цього прийому, і вона містить на одязі елементи для завʼязування вузлів, які позбавляють вас мук творчості, як же завʼязати светр цього разу, щоб мати стильний вигляд.

У цьому сезоні стало зрозуміло одне: образ стає краще, коли в ньому є вузол. Цього разу дизайнери представили моделі з вшитими «вузлами». Від суконь як у Proenza Schouler — із зав'язаними рукавами на грудях — до грубих светрів у рубчик, як у Bottega Veneta, з рукавами, які призначені для того, щоб їх саме зав’язувати. Пов'язаний на плечі кардиган у Fendi, накидка з вузлом у Jil Sander, великий вузол на стегнах у JW Anderson — варіантів стилізації в нас у новому сезоні дуже багато. 

Proenza Schouler весна-літо 2024

Proenza Schouler весна-літо — 2024

Fendi

Fendi весна-літо — 2024

Bottega Veneta

Bottega Veneta весна-літо — 2024

Jil Sander

Jil Sander весна-літо — 2024

Fendi

Fendi весна-літо — 2024

JW Anderson

JW Anderson весна-літо — 2024

Sandy Liang

Sandy Liang весна-літо — 2024

Brandon Maxwell

Brandon Maxwell весна-літо — 2024

Rokh

Rokh весна-літо — 2024

Fendi

Fendi весна-літо — 2024

Rokh

Rokh весна-літо — 2024

Sandy Liang весна-літо 2024

Sandy Liang весна-літо — 2024

Адаптувати тренд нескладно, як ми бачимо. Просто зав'язуйте сорочку, джемпер, светр або навіть жакет на стегнах, плечах чи талії. Або ж обирайте речі з вузлами, щоб вас не терзали сумніви, як цього разу завʼязати вузол. 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ