Наймодніші пари взуття сезону весна-літо — 2024

Спойлер: вони без підборів і підійдуть для будь-якого випадку

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Imaxtree

ОПУБЛІКОВАНО: 26 квітня 2024

Весна — час експериментів зі стилем, а також різноманітних варіацій взуття на пласкій підошві. 

Хороша пара взуття — та, яка пасує до всього і доречна в будь-якій ситуації. Іншими словами — базова. І якщо для зими такими були класичні чоботи або ковбойки, то весною це класичні балетки (які можна побачити майже на кожному показі весняно-літнього сезону), туфлі мері джейн, лофери та різноманітні мюлі, що підкорили подіуми, серця знаменитостей і вулиці модних столиць. Дизайнери цього сезону наче зговорилися і представили майже в кожній колекції свої варіації образів із взуттям на пласкій підошві, які не втрачають актуальності вже другий сезон поспіль. 

Prada

Prada

Звісно, ми не будемо стверджувати, що підбори в цьому сезоні зайві, але весняно-літні подіуми були схожі на колективне свято взуття на пласкій підошві. Там, де сукні-комбінації могли бути стилізовані під босоніжки на ремінцях (образ, до якого ми усі звикли), ми побачили броги. Балетки панували на взуттєвому ринку останні 365 днів (а то і більше), і їхня популярність не зменшується, про що свідчать покази Prada, Chanel і Fendi. 

Fendi

Fendi

Chanel

Chanel

Prada

Prada

Stella McCartney

Stella McCartney

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Khaite

Khaite

Тепер стало зрозуміло, що дизайнери сприйняли взуття на пласкій підошві набагато глибше, ніж може здатися на перший погляд. Одержимість модою на балетки й туфлі мері джейн продовжиться і в новому сезоні, як ми бачимо, але в сезоні весна-літо — 2024 модні дома виходять на новий рівень — від інкрустованої кристалами версії Loewe до ювелірних деталей у Fendi та The Attico. Це більше, ніж просто взуття, це витвори мистецтва. 

Loewe

Loewe

The Attico

The Attico

Взуття на плоскому ходу продовжує домінувати особливо в прозорих фасонах мері джейн і балеток — +110% порівняно з минулим роком. Сітка на одязі та взутті все ще залишається найпопулярнішою тканиною цього сезону, а такі бренди, як Khaite, Le Monde Beryl та Emme Parsons, лідирують за попитом. Тож прогнозуємо, що сітчасті туфлі The Row стануть культовою річчю цього літа.

The Row

The Row

З усіх трендів, що сприяють комфорту, нам однозначно найбільше подобається взуття на плоскому ходу. Світові бренди відродили нашу любов до балеток у всіх їхніх проявах, і будьте певні, вони нікуди не зникнуть і в новому сезоні. Тож весною і літом 2024 року ми будемо підкорювати нові модні вершини у взутті на пласкій підошві. Пропонуємо вам розглянути найбажаніші моделі сезону в деталях. 

Prada

Prada

Fendi

Fendi

Chanel

Chanel

Loewe

Loewe

Stella McCartney

Stella McCartney

Victoria Beckham

Victoria Beckham


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ