Мікрошорти — трендова річ, яка має бути у вашому гардеробі в сезоні весна-літо — 2024

Все про найгарячіший тренд

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Spotlight, Колаж: Катерина Серегова

ОПУБЛІКОВАНО: 4 травня 2024

Трендами в наш час править практичність, як здавалося нам деякий час. Ніхто більше не готовий терпіти незручність, аби виглядати модно. Тому, як ми бачимо, божевільне захоплення мініспідницями змінилося зручним трендом на максі, а крихітні мікросумочки — шоперами і тоутами, куди влізе майже усе ваше життя. Але не так сталося, як гадалося: тренди нового сезону диктують свої правила.

Якщо пів року тому ми гадали, чи приживуться шорти, більше схожі на білизну, то зараз цілком очевидно: це повноправний тренд. І якщо сезон тому дизайнери робили перші невпевнені кроки до нього, то зараз цей в усіх сенсах ефектний предмет гардероба ми бачимо буквально в кожній другій колекції: від дебюту Сабато де Сарно в Gucci до першого показу Tom Ford без Тома Форда. Сьогодні покажемо вам найяскравіші образи для натхнення зі світових подіумів, а також розкажемо, як стилізувати найефектніший предмет гардероба цієї весни.

Gucci

Gucci

Про тренд на мікроміні

Пригадайте, як минулого сезону незвичайний і цікавий «низ» в образах неабияк розхитав наше уявлення про можливості стилізації модних образів. Вишиті стразами та паєтками мікрошорти Miu Miu, які ми памʼятаємо на Еммі Коррін, та кашемірові труси в поєднанні з класичними сірими худі змусили всіх нас переосмислити наш гардероб.

Тепер ясно тільки одне: мікрошорти заполонили подіуми цілком і повністю. Тренд No Pants, схоже, пішов у маси, і на цю весну дизайнери пропонують нам мікрошорти як головну річ сезону.

Емма Коррін на шоу Miu Miu осінь-зима 2023/24

Емма Коррін на шоу Miu Miu осінь-зима 2023/24

Miu Miu осінь-зима 2023/24

Miu Miu осінь-зима 2023/24

У Мілані найбільш пам'ятне відкриття показу нового образу Gucci, тепер під керівництвом Сабато де Сарно, мікрошорти проникли й до Парижу — до Chanel, Alexander McQueen та Isabel Marant.

Цього разу такі дизайнери, як Пітер Гокінгс (Tom Ford), Де Сарно (Gucci), Міучча Прада (Prada), зробили ще один крок уперед, додавши аспект поєднання, закликаючи відмовитися від стандартних костюмів і затишних комплектів та замінивши штани й спідниці на мікрошорти, що відкривають трохи — або й набагато більше — ноги. 

Gucci

Gucci

Prada мікрошорти

Prada

Tom Ford

Tom Ford

Тож робимо висновок, що якщо 2022 рік був роком мікроспідниці, то 2024-й буде роком мікрошортів. Оскільки мода продовжує надихатися тенденціями нульових, світові бренди вводять нас у нову еру шортів — дещо скромніший погляд на одержимість ефектним «низом» 2023 року.

Як носити мікрошорти весною-2024

Мікрошорти можна вважати свого роду заміною мініспідницям для тих, кому вони встигли набриднути. Звичайно, це річ не на кожен день. Але для особливого настрою і за належного приводу — те, що нам потрібно цієї весни. Надихатися ми пропонуємо, як завжди, образами зі світових подіумів. 

Наймодніший спосіб носити мікрошорти — з жакетом або пальтом, наче костюм, як пропонує в цьому сезоні Prada, Chanel, Gucci та Max Mara. Також можна їх носити з простою водолазкою, як у Fendi й туфлями на шпильці або балетками, як у більшості брендів. Найзворушливіша версія вийшла у Versace: короткі шорти Донателла Версаче пропонує поєднувати з дівочими кардиганами пастельних відтінків. Шкіряні варіанти ми бачили й у Тома Гокінгса, який замінив Тома Форда в Tom Ford, — в його колекції є модель у вигляді розкішного оксамиту., яка нам особливо сподобалась.

Вибір тут тільки за вами, бо варіантів дійсно безліч. Пропонуємо розглянути їх у нашій добірці. 

Chanel

Chanel

Alexander McQueen

Alexander McQueen

Fendi

Fendi

Tom Ford

Tom Ford

 Max Mara мікрошорти

 Max Mara

Ferragamo

Ferragamo

Bally

Bally

Versace

Versace

Isabel Marant

Isabel Marant

 AZ Factory

 AZ Factory

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana

Simone Rocha

Simone Rocha


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ