3 трендові зимові принти, які завжди мають дорогий вигляд

Без них в гардеробі не обійтися

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Imax

ОПУБЛІКОВАНО: 15 грудня 2023

Катерина Попова

Незалежно від того, як назвати це явище — естетикою old money чи «тихою розкішшю», тенденція до стриманої вишуканості після подіумів почала захоплювати й вулиці. Створення образу в дусі quiet luxury не завжди потребує надвеликих витрат, проте завжди вимагає дотримання певних стильових правил. Посадка, колір та довжина — все це прямо впливає на зовнішній вигляд і псує образ, якщо вони підібрані неправильно. Особливо важливим аспектом є принти, до яких багато хто ставиться з обережністю чи взагалі не носить, тому під час їхнього вибору треба розуміння, які саме принти вам пасують і як краще їх міксувати.

Щоб уникнути помилок, ми підібрали 3 модні принти сезону, які завжди надають образу «дорогого» вигляду. 

Тонка смужка

Яскравим і універсальним трендом зимового сезону стала вишукана тонка смужка. Вона надасть базовим речам елегантності та деякого благородства, не втрачаючи при цьому своєї універсальності. До речі, цей принт легко можна інтегрувати в повсякденний образ: чи то смугастий костюм-трійка, чи акцент у вигляді смугастого елемента в комбінації футболки та джинсів, або вигідного стильного ансамблю з жакетом у смужку. 

Dries Van Noten

Dries Van Noten осінь-зима 2023/24

Горох

Горох завжди був принтом, що втілює аристократизм, його сміливо можна назвати принтом на всі часи. Ще у 50-х роках XX сторіччя в нього стали вдягатися всі: від домогосподарок до зірок кіно. Йому віддавали перевагу королева Єлизавета і принцеса Діана, а в наші дні горох часто трапляється в образах нової принцеси Уельської — Кейт Міддлтон. На подіумах осінньо-зимових колекцій цей принт представлений у різних варіаціях, але для створення стильного образу рекомендуємо звернути увагу на його класичні виконання. 

Miu Miu осінь-зима 2023/24

Miu Miu осінь-зима 2023/24

Гусяча лапка

Створений шляхом комбінування пряжі різних відтінків, цей картатий візерунок являє собою геометричні переплетення, що складаються з ламаних клітин або абстрактних багатокутників. Це ще один аристократичний візерунок, який завдяки Габріель Шанель перейшов із гардероба короля Георга VIII до гардеробів французьких аристократок. У наші дні, щоб втілити в життя стиль «гусячої лапки», зовсім необов'язково мати королівське походження або проживати в Парижі — цей візерунок зробить ваш образ вишуканим і розкішним у будь-якій ситуації. 

Chanel осінь-зима 2023/24

Chanel осінь-зима 2023/24


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ