5 найочікуваніших серіалів травня

Від «Бріджертонів» до науково-фантастичного трилера «Темна матерія»

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Кадри з серіалів

ОПУБЛІКОВАНО: 26 травня 2024

У травні на нас чекає повернення популярного костюмованого шоу Netflix у жанрі альтернативної історії — «Бріджертони», що обіцяє нову романтичну лінію, ще більше блискучих прийомів та розкішних костюмів.

Також серед важливих прем'єр — мінісеріал «Ерік» з Бенедиктом Камбербетчем, історична драма про силу волі, кохання і жагу до життя «Татуювальник Аушвіцу» та фантастичний проєкт Apple TV+ «Темна матерія», що досліджує тему паралельних реальностей. Докладніше читайте в нашому матеріалі.

«Бріджертони»

Шоу, засноване на романах Джулії Квінн, розповідає про братів і сестер з родини Бріджертонів, що прагнуть знайти кохання в Лондоні XIX століття, а також про загадкову «пліткарку» леді Віслдаун. 16 травня Netflix представив третій сезон серіалу, завдяки якому з'явився тренд Regency core, змусивши нас інакше поглянути на прикраси з перлами, довгі рукавички та сукні із завищеної лінією талії. Нові епізоди присвячені особистості письменниці, за постаттю якої ховається подруга родини Пенелопа Фезерінгтон. Дівчина намагається налагодити особисте життя за прикладом героїв своїх скандальних текстів. 

«Ерік»

Мінісеріал, події якого розгортаються в Нью-Йорку 1980-х. Драма Netflix розповідає про чоловіка на ім'я Вінсент, який втратив 9-річного сина — одного дня хлопець просто зник по дорозі до школи. Герой намагається впоратися з трагедією, але стає все більш емоційно нестабільним, віддаляючись від родини та друзів. Вінсент знаходить малюнки сина і створює на основі зображень маріонетку на ім'я Ерік, що стає його найближчим другом. Головну роль у шоу виконав Бенедикт Камбербетч. Прем'єра драми запланована на 30 травня.

«Татуювальник Аушвіцу»

Романтична драма Peacock, заснована на однойменному романі новозеландської письменниці Хізер Морріс. Шоу розказує про Лалє Соколова — єврейського в'язня, який під час Другої світової війни був змушений робити тату з ідентифікаційними номерами на руках полонених концентраційного табору Освенцим-Біркенау. Боротися і вижити герою допомагає кохання. Головні ролі в серіалі виконали Гарві Кейтель і Мелані Лінскі. Прем'єра драми відбулася 2 травня.

«Темна матерія»

Науково-фантастичний проєкт Apple TV+, заснований на однойменному трилері американського письменника Блейка Крауча. Серіал розказує про талановитого фізика з Чикаго на ім'я Джейсон, якому вдалося створити портали, що дозволяють переміщуватися між альтернативними версіями реальності. Одного дня чоловік розуміє, що опинився в чужому для себе світі, а його власному життю та його родині загрожує інший ворожий Джейсон. Головні ролі в шоу виконали Джоел Едгертон, Дженніфер Коннеллі та Алісе Брага. Прем'єра серіалу відбулася 8 травня.

«Справжній чоловік»

Мінісеріал Netflix, заснований на однойменному романі американського письменника Тома Вулфа. Серіал розказує про бізнесмена Чарлі Крокера, що заробив статки на нерухомості. Через конфлікт політичних та ділових інтересів чоловікові загрожує банкрутство, однак герой не планує легко здаватися. Попри те, що в нього багато ворогів і навіть власна дружина хоче позбавитися від Чарлі, він готовий боротися за свою імперію до кінця. Головні ролі в серіалі виконали Джефф Денієлс, Даян Лейн та Люсі Лю. Прем'єра шоу відбулася 2 травня.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ