5 найочікуваніших серіалів липня

Від драми «Леді в озері» з Наталі Портман до сучасної версії «Декамерона»

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Кадри з серіалів

ОПУБЛІКОВАНО: 15 липня 2024

У липні на нас чекає одразу декілька гучних проєктів від стримінгового сервісу Apple TV+, зокрема таємнича драма «Леді в озері» з Наталі Портман про домогосподарку, що стає професійною журналісткою і розслідує нерозкриті злочини, та чорна комедія «Сані» про співпрацю жінки й робота.

Також серед головних прем'єр місяця — шоу Netflix «Декамерон», що є сучасним поглядом на хрестоматійну історію XIV століття, та епічна драма «Ті, хто йдуть на смерть» з Ентоні Гопкінсом про життя гладіаторів у Стародавньому Римі. Детальніше про найочікуваніші серіали липня читайте в нашому матеріалі.

«Леді в озері»

Мінісеріал Apple TV+, заснований на однойменному романі американської письменниці Лаури Ліппман. Події драми з елементами трилера розгортаються в 1960-ті роки в Балтиморі. Журналістка на ім'я Медді покинула рідне місто, свій дім та чоловіка, щоб розслідувати таємничі справи про вбивство — загибель 11-річної дівчинки Тессі та працівниці бару Клео. Героїня спілкується з підозрюваними й намагається зробити все, щоб допомогти місцевій спільноті, однак не помічає, як стає одержимою злочинами. Головні ролі в шоу виконали володарка «Оскара» Наталі Портман, Мозес Інгрем, Бретт Гельман та Ноа Джуп. Прем'єра серіалу відбудеться 19 липня.

«Сані»

Чорна комедія, створена Кеті Роббінс для Apple TV+. Серіал заснований на творі письменника Коліна О'Саллівана «Книга темряви» (The Dark Manual). Американка Сюзі вже багато років мешкає в Токіо. Коли її чоловік і син зникають після таємничої авіакатастрофи, жінка отримує в подарунок домашнього робота-помічника Санні. Героїня розуміє, що робот, якого розробив її коханий, не такий простий, як здається на перший погляд. За допомогою Санні жінка планує дізнатися правду про те, що сталося з її родиною. Головні ролі в шоу виконали Рашида Джонс та Хідетоші Нісідзіма. Прем'єра серіалу відбулася 10 липня.

«Декамерон»

Серіал Netflix, заснований на новелах відомого італійського письменника епохи Відродження Джованні Боккаччо. Події історії розгортаються у XIV столітті. Молоді чоловіки й жінки та їхні слуги полишають Флоренцію, охоплену чумою, і разом оселяються в заміському маєтку. Вони розказують одне одному відверті історії, насолоджуючись вином і танцями. Герої серіалу ховаються від епідемії, насолоджуючись пейзажами Тоскани, однак їм все ж доведеться боротися за своє виживання. Головні ролі в шоу зіграли Зося Мамет, Тоні Гейл, Джессіка Пламмер і Таня Рейнольдс. Прем'єра серіалу відбудеться 25 липня. 

«Ті, хто йдуть на смерть»

Епічна драма Роберта Родата, створена для стримінгового сервісу Peacock. Події серіалу розгортаються в Стародавньому Римі, а головні учасники історії — гладіатори, що виходять на арену Колізею, виборюючи собі право на життя. Шоу розказує про інтриги та боротьбу за владу, жорстокі протистояння і спроби вберегти тих, кого любиш. Головні ролі в серіалі виконали Ентоні Гопкінс, зірка драми «Гра престолів» Іван Реон, Едріан Буше, Том Г'юз та Сара Мартінс-Корт. Прем'єра шоу відбудеться 18 липня. 

«Жінки в синьому»

Детективна драма Apple TV+, події якої розгортаються у Мексиці в 1971 році. Серіал розказує про чотирьох героїнь, що стали першими в країні жінками-поліцейськими. Вони кидають виклик застарілим патріархальним нормам, щоб довести, що їхній загін — не просто рекламний хід, а група професіоналок, здатних знайти та заарештувати жорстокого серійного вбивцю. Прем'єра шоу відбудеться 31 липня. 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ