5 найкращих фільмів та серіалів з Джессікою Честейн

Від «Інтерстеллара» до «Памʼяті любові»

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Кадри з фільмів

ОПУБЛІКОВАНО: 24 березня 2024

Сьогодні одній з найпопулярніших акторок Голлівуду — Джессіці Честейн виповнюється 47 років. На рахунку зірки десятки успішних проєктів, участь у провідних кінофестивалях та омріяна статуетка «Оскар».

Уже 28 березня українські глядачі зможуть побачити нову роботу Честейн — мелодраму «Памʼять любові», яку вперше представили у Венеції. Про акторку та важливі для її карʼєри фільми й шоу розповідаємо в нашій добірці.

«Памʼять любові»

Героїня Джессіки Честейн, Сильвія, — звичайна жінка, яка проживає детально сплановане рутинне життя. Вона — соціальна працівниця та мама дівчини-підлітка, що відчуває себе самотньою без кохання. Паралельно триває життя Сола (Пітер Скашґорд), що постійно потрапляє в дивні ситуації, бо забуває те, що з ним сталося буквально кілька годин тому. Їхня зустріч розпочалася з непорозуміння — Сильвія відчула сильну тривогу через переслідування чоловіка, який насправді потребує особливого догляду. Цей випадок не тільки зблизить їх обох, але і змусить замислитись, що не такі вже вони й незнайомці.

«Очима Теммі Фей»

Перший «Оскар» Джессіка Честейн отримала за роль у костюмованому байопіку про злет, падіння та спокуту американської телепроповідниці Теммі Фей Беккер. У 1970-х — 1980-х роках вона та її чоловік Джим (Ендрю Гарфілд) заснували найбільшу у світі мережу релігійного мовлення. Жінка створила впізнаваний образ завдяки яскравому макіяжу, своєрідному співу та готовності обнімати людей з усіх верств суспільства. Послання любові, прийняття та процвітання сформували навколо пари велике коло шанувальників, однак фінансові махінації, інтриги суперників і внутрішні скандали зруйнували цю «імперію любові». 

«Інтерстеллар»

Науково-фантастичний фільм від творця «Оппенгеймера» Крістофера Нолана розповідає про світ майбутнього, де людство опинилося на межі вимирання. Група дослідників використовує просторово-часовий тунель, щоб підкорити величезні відстані на міжзоряному кораблі та знайти іншу придатну для життя планету. Джессіка Честейн зіграла дочку головного астронавта Купера (Меттью Макконагі) — Мьорф у дорослому віці. Портал змінює сприйняття реальності настільки, що чоловік може або пережити власну дитину, або побачити її бабусею, залишившись молодим, або більше ніколи її не зустріти. Їх спілкування на межі минулого і майбутнього та спроби знайти шлях один до одного — найемоційніша частина фільму.

«Сцени з подружнього життя»

Автор мінісеріалу Хага Леві у 2021 році презентував світові своє бачення справжнього кохання, ненависті та бажання, подружнього життя та розставання на прикладі пари, яка мешкає в сучасній Америці. В основі сюжету шоу — однойменна класична історія Інґмара Берґмана. Після 10 років шлюбу Міра (Джессіка Честейн) і Джонатан (Оскар Айзек), які мають спільну дитину, розлучаються, однак згодом їхні почуття спалахують з новою силою, і навіть біль, який вони заподіяли одне одному, не може стати на заваді.

«Прислуга»

Фільм з Еммою Стоун, Віолою Девіс та Джессікою Честейн, заснований на одній з найбільш обговорюваних книг останніх років — романі Кетрін Стокетт «Прислуга». Троє дуже різних жінок у Міссісіпі 1960-х років об'єднуються навколо таємного письменницького проєкту, який порушує суспільні правила та ставить їхній соціальний статус під загрозу. З альянсу народжується сестринство, яке вселяє в них сміливість подолати соціальні обмеження і кинути виклик системі. Стрічка Тейта Тейлора удостоїлась премій «Оскар», «Золотий глобус» та BAFTA. 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ