Wishlist: книга «Скарби України», присвячена національній культурі

Від українського видавництва Arthuss

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Arthuss

ОПУБЛІКОВАНО: 4 липня 2024

Видавництво Arthuss представить читачам українську версію важливої мистецької книги «Скарби України», що вперше була видана англійською у 2022 році командою Thames and Hudson.

Видання розказує про цінні об'єкти культурної спадщини — від візантійських ікон і дерев'яних соборів до творів народного мистецтва й авангардних картин XX століття. Фотографії супроводжуються коментарями художників, кураторів і критиків, що аналізують історію українського народу та її вплив на сьогодення.

Книга охоплює період від розвитку давніх культур, таких як Трипілля і Скіфія, до формування Київської Русі та козацької Гетьманщини, розквіту модернізму й художніх експериментів сучасних митців. «Скарби України» нагадують про роль культури у формуванні нації, колективної пам’яті та ідентичності.

Передмову до видання написав український письменник і журналіст Андрій Курков.

«Українське видання, окрім того що подарує естетичну насолоду від споглядання шедеврів і читання текстів провідних інтелектуалів, завдяки стислому формату й чіткості викладу може стати своєрідною «шпаргалкою», допомагаючи нам впевнено говорити про самих себе»,

— зазначають у видавництві Arthuss. Наразі на книгу діє передзамовлення.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ