5 захопливих книжок у жанрі трилер українською

Видання, що не дають нудьгувати

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Надані видавництвом

ОПУБЛІКОВАНО: 10 квітня 2024

Хороші трилери тримають нас у напрузі та змушують замислитися про психологію людини, виклики сучасного світу і спокуси, що підштовхують героїв до вчинення злочину. Вони захоплюють та дивують, відволікають від рутини та не дають нудьгувати. Розказуємо про 5 книжок у жанрі трилер від українського видавництва «Книголав», на які варто звернути увагу.

«Вбивайте усвідомлено»

Трилер німецького письменника й адвоката Карстена Дюсса, пронизаний чорним гумором. Бйорн Дімель — успішний адвокат у кримінальних справах. Герой не вважає себе святим, але і його клієнти не завжди були бездоганними. Здібність Бйорна дбайливо ставитися до них забезпечила чоловіку та його сім'ї комфортне життя, однак призвела до розладу шлюбу. Дружина героя Катаріна вимагає від нього змін і погрожує забрати спільну дитину, якщо він не буде приділяти більше часу родині. На семінарі з усвідомленості Бйорн вчиться новим підходам, які починає застосовувати у своїй роботі та у приховуванні злочинів.

«У світлі камер»

Детективний трилер Крістіни Ковак — це захоплива історія про життя телевізійників по той бік екрана. Його авторка описує, спираючись на особистий досвід, адже теж колись працювала в медіа. У центрі оповіді опиняється продюсерка Вірджинія Найтлі, що розслідує зникнення жінки, яку вона побачила в одному з новинних сюжетів. Занурюючись у цю справу, вона стикається з політичними інтригами та корупцією. Вашингтон неохоче розкриває свої таємниці, ускладнюючи пошуки правди. 

 

«Пʼятеро»

Книга британського письменника й адвоката Ґая Морпасса. Щоб розв'язати проблему перенаселення планети, людство розділили на чотири типи: робітники, гедоністи, андроїди та комуни. Вони можуть жити відведену для себе кількість років чи ризикнути й виграти більше часу в спеціальних парках смерті. П'ятеро героїв, які мешкають в одному тілі, та водночас є абсолютно різними за характером, беруть участь у небезпечній грі, однак після цього один із них зникає. Тепер вони мають знайти вбивцю серед інших співмешканців.

«Задум»

Психологічний трилер американської авторки Джин Ганфф Кореліц. Це історія про колишнього письменника Джейкоба Боннера, який працює викладачем і намагається знову віднайти свій шлях в літературі. Життя героя змінюється, коли один з його студентів розказує про свою геніальну ідею. Хлопець відмовляється від наставництва Джейкоба і самостійно працює над твором. Через деякий час викладач дізнається про смерть Евана, який так і не встиг написати роман. Боннер вирішує створити цей текст замість хлопця, однак не здогадується, скільки проблем це принесе. 

«Камінь. Ножиці. Папір»

Трилер британської авторки Еліс Фіні, який змушує задуматися про те, наскільки добре ми знаємо своїх близьких. Головні герої, Адам та Амелія, прожили разом десять років, проте їхні стосунки піддаються випробуванням. Коли жінка виграє поїздку в історичну каплицю на Шотландському нагір'ї, вона сподівається, що це допоможе зміцнити романтичний зв'язок з Адамом, однак подорож ще більше віддаляє подружжя. Пара стикається з таємницями минулого, які здатні зруйнувати все.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ