5 захопливих детективів на літо

Історії, від яких важко відірватися

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Надані видавництвом

ОПУБЛІКОВАНО: 1 липня 2024

Детективи, що тримають у напрузі до останньої сторінки та змушують нас подумки розплутувати заплутані злочини й родинні таємниці, завжди були своєрідним guilty pleasure — приємним способом відірватися влітку, сидячи з книжкою в прохолодному тінистому саду чи гортаючи її на сонячному пляжі. Розказуємо про 5 захопливих творів харківського видавництва Vivat, на які варто звернути увагу, якщо ви любите детективний жанр.

Ешлі Флаверс, «Тут усі хороші люди»

Це напружений детективний роман, що оповідає про жінку на ім'я Марго і розслідування справи зі зникненням маленької дівчинки. Марго — репортерка, яка повернулася в рідне містечко лише тому, що мусить доглянути свого дядька. У цей час відбувається страшний злочин — 5-річну Наталі викрадають прямо з дитячого майданчика. Багато років тому, у 1990-ті, сталася аналогічна історія. Тоді дитину так і не вдалося знайти, а Марго на все життя запамʼятала жах, який вона пережила, коли зникла її подруга. Цього разу головна героїня самотужки береться за розслідування таємничої справи, щоб врятувати Наталі. Шукаючи відповіді, журналістка дізнається неприємну правду про тих, кого вона любила і поважала.

Сюзан Волтер, «Таємна угода»

Книга Сюзан Волтер розповідає про відому юристку на ім'я Кейті Міллер, що береться за справу, яка перевертає її життя з ніг на голову. Вона щойно втратила чоловіка, але отримала натомість вигідну пропозицію від впливового клієнта. Хіба може бути все так просто і безхмарно? Кейті починає шукати правду, розкривати приховані зв’язки та підозрілі співпадіння. У якийсь момент здається, що довіряти не можна нікому. Вона занурюється у цю детективну історію і приходить до висновків, які важко уявити. 

Карен Вайт, «Будинок на вулиці Тредд»

Головна героїня книги Карен Вайт — Мелані Міддокс, спеціалістка з історичних реставрацій. Це знак, що далі буде заплутана детективна драма з минулого, тож готуйтеся. Мелані живе у Чарлстоні, де кожен куточок міста сповнений історією, і погоджується реставрувати будинок на вулиці Тредд. Однак щойно вона починає працювати, щось потойбічне вривається в її життя і намагається примусити жінку зупинитися. Мелані вирішує розібратися з усім, що відбувається в будинку і виявляє в собі паранормальні здібності. Після цього клубок сімейних таємниць будинку починає розплутуватися, а Мелані вже сама не вірить, що ця історія закінчиться хепіендом.

Люсі Кларк, «Одна з дівчат»

Шість подруг на мальовничому грецькому острові — що може піти не так? Абсолютно все. Спочатку здається, що жінки, які зібралися на дівич-вечір перед весіллям однієї з них, просто ідеальні. Вони розумні та веселі, проте з часом розкривається підступність героїнь. За морем, сонцем і коктейлями важко розгледіти справжню суть цих жінок. А зробити це необхідно, адже одна з них тепер мертва. Вбити її могла тільки одна з подруг, але кому з них це вигідно? Авторка книги Люсі Кларк описує історію так, що здається, наче кожна з жінок може бути як жертвою, так і злочинницею. І від цього напруга тільки зростає.

Кімберлі Мак-Крейт, «Чудове подружжя»

Навіть найкращі шлюби мають свої секрети. Ліззі та Сем заможні, мешкають у затишному передмісті Нью-Йорка і намагаються знайти свій ідеальний work–life balance. Одного разу адвокатка Ліззі береться за справу, яка стосується звинувачення молодої жінки у вбивстві власного чоловіка. Спочатку вона захищає підозрювану, переконана в її невинуватості. Однак у процесі розслідування виявляє, що жертва не така проста і має багато таємниць. Ліззі починає отримувати анонімні погрози, а її власне життя та безпека родини опиняються під загрозою. Заглиблюючись у справу, героїня книги Кімберлі Мак-Крейт виявляє, що до змови можуть бути причетні люди з її найближчого оточення, навіть її чоловік Сем.

Текст: Олена Лисенко


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ