5 важливих книг про мотивацію і любов до себе

Видання, що допоможуть підтримати ментальний баланс

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Getty Images, Надані видавництвом

ОПУБЛІКОВАНО: 12 червня 2024

Перебуваючи під постійним впливом стресу, соціальних мереж, робочих задач і тривожних новин, ми відчуваємо хронічну втому та як ніколи потребуємо підтримки, прийняття і любові, в першу чергу від самих себе.

Розказуємо про 5 важливих видань книгарні Yakaboo, що допоможуть здобути відчуття внутрішньої гармонії та свободи, віднайти мотивацію, впоратися з негативними емоціями та страхами й покращити свій психологічний стан.

Едіт Еґер, «Дар»

Американська психологиня Едіт Еґер написала цю книжку на прохання читачів її бестселера «Вибір». Це практичний посібник, що допоможе подбати про своє ментальне здоров’я. У 14 розділах авторка пояснює, як сприймати свої емоції, зцілитися від дитячих травм, переживати втрати та горе, як виходити з конфліктних ситуацій чи не потрапляти у них, як прийняти й полюбити себе, навчитися контролювати свої страхи та впоратися з тривожністю. Едіт Еґер ділиться історіями з власного життя, а у фіналі пропонує читачу вправи та питання, які допоможуть відчути внутрішню свободу і гармонію.

Штефані Шталь, «Твоїй внутрішній дитині потрібен дім»

Книга психологині Штефані Шталь присвячена темі самопізнання та особистих трансформацій. Авторка нагадує, що кожен з нас бажає бути щасливим, однак наше дитинство не завжди є найсвітлішим періодом у житті — нерідко травми та образи залишають глибокий відбиток на нашому психологічному стані й подальших стосунках. Проблеми у спілкуванні з батьками та однолітками, образи та втрати можуть бути причиною невпевненості й страху в дорослому віці, неприйняття себе та інших. Штефані Шталь пропонує ефективну методику для роботи з цими питаннями, в основі якої глибоке розуміння і співчуття. Книга містить практичні вправи та поради, які допоможуть пізнати та полюбити свою внутрішню дитину.

Массімо Пілбюччі, Ґреґорі Лопес, «Нові стоїки»

Книга «Нові стоїки» досліджує античну філософію, що сьогодні набуває нових форм і стає все більш популярною. Античні стоїки вміли жити у гармонії з собою, підтримувати баланс між матеріальним і духовним, не турбуватися через те, що неможливо змінити. У сучасному світі люди знаходяться в постійному стресі. Книга Массімо Пілбюччі та Ґреґорі Лопеса задумувалася як практичний посібник, розрахований на цілий рік (52 тижні). Вона не просто пояснює принципи стоїцизму, а й дає конкретні вправи, які допоможуть звільнитися від тягаря психологічної напруги, усвідомити внутрішню силу та почати насолоджуватися моментом.

Стівен Котлер, «Мистецтво неможливого»

Книга американського журналіста і підприємця Стівена Котлера розповідає про відомих діячів: спортсменів, художників, науковців, бізнесменів, які змінили уявлення про межі можливого і втілили свої мрії у життя. Що потрібно для того, щоб зруйнувати обмеження, перевершити сподівання та перетворити бажання на реальні досягнення? Основна думка видання полягає в тому, що кожна людина здатна здобути значно більше, ніж їй здається. Спираючись на досягнення нейронауки та понад двадцять років досліджень, автор пропонує читачу практичні поради з підвищення продуктивності, які мотивують, допоможуть повірити в себе та власні сили.

В'ячеслав Халанський, «Запал без вигоряння»

Книга представника третьої Віденської школи психотерапії В'ячеслава Халанського досліджує тему вигорання і способів боротьби з ним. Існує хибна думка, що це «хвороба» лінивих та неуспішних людей, натомість вигоряють керівники великих компаній, обдаровані лікарі чи відомі артисти. Виснажує надмір робочих обов’язків, відповідальності та щоденного тиску. Автор пояснює, як зрозуміти, що ви зіткнулись з такою ж проблемою, що з цим робити та де шукати мотивацію, підтримку і світлі емоції під час війни. Видання підкаже, як підвищити стресостійкість і покращити свій психологічний стан.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ