За що ми любимо Київ? За його величні храми та монументи, за прогулянки затишними вуличками та скверами під каштанами, за нестримний ритм сучасного мегаполіса, за силу духу та відчуття дому, яке він дає і яке зараз по-особливому гостро відчувається.
З року в рік, в усі часи, митці продовжують захоплюватися Києвом, досліджувати його та закарбовувати величне місто з багатою історією у своїх роботах, додаючи нові штрихи до його вічного портрета. У їхніх творах історія переплітається з сучасністю, архітектурні шедеври поєднуються з людськими історіями, а кожен куточок міста знаходить своє місце на полотні.
З нагоди Дня Києва, щоб віддати шану та ще раз зізнатися в коханні величному місту, Леся Пахарина зібрала добірку робіт українських сучасних художників, яка відображає його різноманітність та багатство культурної спадщини — від історичних пам'яток до сучасного міського життя.
Сергій Майдуков



Євген Клименко



Маша Ектова



Артем Прут



Євгенія Григор’ян


Денис Метелін


EtchingRoom1

Сергій Кондратюк


Олесь Дерега
Даня Шуліпа


Аліна Якубенко
Sestry Feldman


Victoria PAF та КИЇВOST384








