У Парижі представили виставку знаменитого фешн-фотографа Паоло Роверсі

Найкращі модні знімки митця

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Instagram

ОПУБЛІКОВАНО: 25 березня 2024

У паризькому Палаці Гальєра відкрилася виставка, присвячена відомому італійському фешн-фотографу Паоло Роверсі. До експозиції увійшли 140 знімків митця, створених за п'ятдесят років, зокрема кадри, які раніше не публікувалися, а також архівні каталоги та журнали, що дають уявлення про шлях фотографа в моді.

Паоло Роверсі народився в 1947 році у стародавньому італійському місті Равенна. Фотографією він зацікавився в підлітковому віці після подорожі з родиною до Іспанії.

У 1970-му Роверсі вперше знімав на замовлення для агентства Associated Press. Наступного року він познайомився зі швейцарським фешн-фотографом Петером Кнаппом і в 1973-му на його запрошення переїхав до Парижа, який вже ніколи не полишав.

Instagram: @roversi

Паоло Роверсі починав з репортажної фотографії та не одразу відкрив для себе світ моди, однак згодом став одним із найвпливовіших митців в індустрії. Він знімав для видань Harper's Bazaar, Vogue, W, Vanity Fair та Interview, співпрацював з брендами Valentino, Dior, Chanel, Saint Laurent, Armani, Comme des Garçons, Alexander McQueen та багатьма іншими.

У 2020 році Роверсі взяв участь у створенні календаря Pirelli, присвяченого образу шекспірівської Джульєтти в сучасному світі. Фотографу позували Емма Вотсон, Крістен Стюарт, Клер Фой, Мія Гот, Rosalia та Яра Шахіді.

Паоло Роверсі винайшов власну естетику, надаючи перевагу приглушеним тонам і сепії, граючи зі світлом та чіткістю образів своїх героїв. Його роботи завжди впізнавані та позачасові, на перетині модної комерції та візуального мистецтва. 

Instagram: @roversi

Описуючи свій метод, фотограф зазначає, що завжди намагається зняти маски з людей, що опиняються у нього в кадрі, та показати чисті емоції. 

«Для мене фотографія — це свого роду медитація. Коли я працюю, то повністю концентруюся на теперішньому моменті, абстрагуючись від усього іншого»,

— підкреслює Паоло Роверсі. 

Відвідати виставку в паризькому Палаці Гальєра можна буде до 14 липня 2024 року.

Instagram: @roversi

Instagram: @roversi


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ