Зендея у престурі фільму «Суперники» здивувала публіку ще двома вишуканими образами

Нові тематичні аутфіти

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @challengersmovie, @thombrowne

ОПУБЛІКОВАНО: 12 квітня 2024

Здавалося б, після туфель з тенісними мʼячами на підборах від Loewe та архівного вбрання авторства Марка Джейкобса від Louis Vuitton стилісту Зендеї буде складно здивувати нас новими її образами. Однак Лоу Роуч щоразу перевершує себе, і премʼєра фільму «Суперники» у Лондоні не стала винятком.

Так, на червоному хіднику перед десятками папараці Зендея постала у білій сукні з відкритою спиною від Thom Browne, розшитій лелітками. Вбрання якнайкраще відповідало спортивній тематиці кінострічки: топ з комірцем і ґудзиками відсилав до тенісних поло, а спідниця була декорована вставками з сіточки.

Окрім цього, сукня була прикрашена аплікаціями у вигляді тенісних ракеток.

Доповнювали аутфіт Зендеї білі туфлі-човники, бант у волоссі та прикраси Bulgari.

Зендея у престурі фільму «Суперники»

Зендея у престурі фільму «Суперники»

Зендея у престурі фільму «Суперники»

Однак лондонський цикл заходів не обмежувався червоним хідником, тож незабаром виконавиця ролі Таші Дункан також зʼявилася на фотоколі спортивної драми. І для нього Зендея обрала вбрання від британської дизайнерки Вів’єн Вествуд.

Новий аутфіт акторки складався з жилетки та спідниці довжини міні, оздоблених тонким смугастим принтом. Цікавою деталлю образу став декор із пірʼям ззаду спідниці. Завершували ансамбль білі туфлі-човники на високих підборах.

Також образ Зендеї на фотоколі дозволив як слід роздивитися її нову зачіску — своє світле волосся акторка вклала у високий хвіст з акуратними хвилями.

Зендея у престурі фільму «Суперники»

Нагадаємо, що головні ролі у кінофільмі «Суперники» також виконали Майк Фейст і Джош О'Коннор. Режисером стрічки виступив Лука Ґуаданьїно.

У центрі сюжету — турнір Challenger, на корті якого сходяться відомий тенісист Арт Дональдсон і колишній коханець його дружини Патрік Цвейг.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ