Вікторія Бекхем показала, як відсвяткувала Різдво зі своєю родиною

На сімейне святкування завітав навіть Санта-Клаус

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @victoriabeckham, @davidbeckham

ОПУБЛІКОВАНО: 27 грудня 2023

Улюбленці публіки, зіркова родина футболіста Девіда Бекхема та дизайнерки Вікторії, відомі своєю згуртованістю й багато часу проводять разом. Тож не дивно, що таке затишне й сімейне свято, як Різдво, вони зустріли майже у повному складі, а в соціальних мережах поділилися великою серією світлин.

Відзначати Різдво Вікторія та Девід Бекхем вирушили у Маямі та відкрили зимову святкову пору світлиною на тлі прикрашеної золотими й білими кульками та гірляндою ялинки. У кадрі Нікола Пельтц-Бекхем — дружина Брукліна — і донька Бекхемів Гарпер позували в однакових червоних картатих штанах, білих топах і капелюшках Санти. Картаті штани, білі футболки та капелюшки також одягли Девід і Бруклін, а Вікторія капелюшок поєднала із сетом зі штанів і халату. Круз Бекхем обрав безпрограшний total white зі штанами та футболкою. Приєднатися до родини не зміг лише Ромео.

Вікторія і Девід Бекхем на Різдво

Вікторія і Девід Бекхем на Різдво

Згодом Вікторія Бекхем також поділилася світлинами із Сантою. З головним різдвяним персонажем позували вони з Девідом, а також їхні діти Ромео, Круз і Гарпер.

Уже наступного дня до різдвяного знімання приєднався Бруклін.

Вікторія і Девід Бекхем на Різдво

Щасливого Різдва! Поцілунки від усіх Бекхемів,

 — написала Вікторія.

Різдвяну серію фотокарток завершила світлина Девіда Бекхема у капелюсі Санти поряд зі святковою вечерею та з келихом червоного вина у руці.

Девід Бекхем на Різдво

Найбільше ж фанатів порадувало відео — виявляється, у подарунок на Різдво Девід отримав курей і півня.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ