Вікторія Бекхем і Нікола Пельтц станцювали під пісню Spice Girls

Миле сімейне відео

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @victoriabeckham, @nicolaannepeltzbeckham

ОПУБЛІКОВАНО: 1 квітня 2024

Напередодні святкування Великодня сімʼя Бекхем вирушила на відпочинок на яхті до берегів Маямі. Попри чутки про натягнуті стосунки й постійні сварки між Вікторією та її невісткою Ніколою, які заполонили Мережу минулого року, жінки, схоже, весело проводять час разом. Так, усесвітньо відома дизайнерка опублікувала відео, на якому танцює з дружиною старшого сина Брукліна під пісню Spice Girls «Say You'll Be There».

Для спекотного дня на відпочинку Вікторія обрала короткі джинсові шорти та чорний топ, захистившись від сонця бейсболкою та окулярами. Нікола Пельтц одягла білий топ з розрізом і легкі білі штани. Їхні образи доповнювали тематичні заячі вуха.

«Люблю тебе сильно»,

— підписала відео Вікторія.

Такі самі заячі вуха примірила й уся сімʼя Бекхем: відомий футболіст Девід, його сини Бруклін і Круз та донька Гарпер. Світлинами з усіма ними Вікторія також поділилася у своєму Instagram. На відпочинок з рідними не вирушив лише 21-річний Ромео Бекхем.

Сім'я Бекхем поділилася фото зі святкування Великодня

Сім'я Бекхем поділилася фото зі святкування Великодня

«Щасливого Великодня! Ми любимо тебе і сумуємо за тобою, Ромео! Поцілунки від Бекхем і Пельтц-Бекхем».

Згодом у соціальних мережах зʼявилося відео, на якому Вікторія, обіймаючи свого чоловіка, танцює разом з ним. До свого вбрання дизайнерка додала чорне худі, а футболіст одягнув рожеву спортивну кофту на блискавці, чорні штани та бейсболку. Ролик, як зазначила Вікторія, зняла Нікола Пельтц.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ