Венсан Кассель уперше зʼявився на публіці з новою обраницею

Представив кохану світові

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @vincentcassel, Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 22 січня 2024

Восени 2023 року кіносвіт обговорював новину: Венсан Кассель після розлучення з Тіною Кунакі почав зустрічатися з новою дівчиною. Чекати на підтвердження чуток довго не довелося — обраниця актора, якою виявилася 27-річна бразильсько-австралійська модель Нара Баптіста, сама опублікувала фото з ним у stories. Тепер же закохані вперше зʼявилися на публіці разом.

Венсан Кассель і Нара Баптіста на Паризькому тижні моди

Першим спільним заходом Венсана та Нари став показ французького бренду Ami, креативним директором якого є Alexandre Mattiussi, у рамках Паризького тижня моди. Для шоу Кассель обрав світло-сірий плащ, який поєднав з брюками у тон і білою сорочкою. Баптіста ж одягла чорну сукню міні, що обтискала талію та розширювалася у зоні стегон, яку доповнила чорними колготками й туфлями на підборах. Поверх total black аутфіту модель накинула біле пальто.

«Моє сонце»,

— прокоментував світлини Венсан Кассель.

Зазначимо, що раніше актор був одружений з моделлю Тіною Кунакі. У квітні минулого року він видалив зі свого Instagram усі фото з нею, а також не зʼявився на святкуванні дня народження Тіни. Згодом ЗМІ повідомили, що вони розлучаються після 5 років шлюбу — причина такого рішення невідома.

«Вони розійшлися кілька тижнів тому. У Тіни розбите серце»,

— розповідав тоді анонімний інсайдер виданню Daily Mail.

Разом ексзакохані виховують доньку Амазонію.

Тіна Кунакі

Instagram: @tinakunakey

У компанії Нари Баптісти актора вперше помітили у жовтні на пляжі у Ріо-де-Жайнеро, а також у резиденції Касселя в Бідарі.

Нагадаємо, що раніше Венсан також був одружений на італійській акторці Моніці Беллуччі.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ