Шерон Стоун поділилася рідкісним фото з 18-річним сином

Усміхнені й щасливі

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @sharonstone

ОПУБЛІКОВАНО: 3 квітня 2024

Соціальні мережі Шерон Стоун — це зібрання урочистих фото з червоних хідників головних кіноподій світу та вишуканих кадрів зі знімань для відомих брендів і журналів. Однак часом акторка все ж ділиться з прихильниками подіями зі свого життя, публікуючи кадри теплих особистих моментів.

Так, днями в Instagram Шерон зʼявився рідкісний знімок з її названим сином Лейрдом. На світлині з мамою хлопець позував у чорній футболці та шапці.

Шерон Стоун показала, як виглядає її 18-річний син

«У пошуку коледжу»,

— підписала фото акторка.

Зазначимо, що зірка є матірʼю для своїх трьох названих синів: Роана, Лейрда та Квінна.

Старшого сина, Роана, Шерон Стоун усиновила у 2000 році. Раніше вона вже показувала його декілька разів в Instagram. На одному з фото хлопець позував у чорному світшоті та картатих брюках, сидячи на дивані, а на другому демонстрував татуювання на руках і тілі.

Шерон Стоун показала, як виглядає її 18-річний син

Шерон Стоун показала, як виглядає її 18-річний син

Лейрда акторка всиновила у 2005 році, а наймолодшого, Квінна, — у 2006-му.

Нагадаємо, що у 2022 році Шерон зізналася на своїй Instagram-сторінці, що втратила девʼятьох дітей унаслідок викиднів. Стоун заявила, що їй дуже шкода, що у жінок немає відповідного майданчика, аби обговорити глибину такої трагедії.

«Це не дрібниця ані фізично, ані емоційно, але ми змушені відчувати, що це те, що потрібно переживати поодинці й таємно, з якимсь почуттям невдачі»,

— написала Шерон Стоун.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ