Шарліз Терон поділилася рідкісними фото з дітьми

Щасливі сімейні миті

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @charlizeafrica

ОПУБЛІКОВАНО: 29 березня 2024

Відома на весь світ акторка, лауреатка премії «Оскар» за найкращу жіночу роль Шарліз Терон рідко показує свою родину в соціальних мережах. Однак напередодні був особливий день — раз зі своїми названими дітьми вона відвідала найбільший у світі центр розваг Disney World у Флориді. З цієї нагоди зірка поділилася в Instagram декількома світлинами.

На фото Шарліз розважається у парку, стоячи на тлі замка Попелюшки та катаючись на атракціоні Tron Lightcycle Power Run зі своїми двома названими доньками: 11-річною Джексон і семирічною Августою. Для знімків акторка позує у смугастому топі та бейсболці з Мікі Маусом.

Шарліз Терон показала рідкісні фото з дітьми

Шарліз Терон показала рідкісні фото з дітьми

Шарліз Терон показала рідкісні фото з дітьми

«Режим весняних канікул активовано»,

— підписала фото Шарліз Терон.

Зазначимо, що за словами акторки, завжди знала, що всиновить дитину, адже зростала у Південній Африці та бачила дитячі будинки. Про це повідомляє видання Daily Mail.

«Навіть коли я була у стосунках, я завжди була чесною зі своїми партнерами, що усиновлення є тим, що колись буде у моїй сім’ї. Для мене усиновлення точно не було другим варіантом. Це завжди було моїм першим».

Шарліз удочерила свою старшу доньку Джексон у 2012 році, а молодшу — Августу — у 2015 році. Минулої осені у рамках Breitling Navitimer cocktail party Q&A у Нью-Йорку Шарліз Терон відверто розповіла про материнство.

«Моя старша щойно пішла до середньої школи, і це було насправді так сумно. Я подумала: "Де моя дитина?"».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ